Naga MarketsKBiF17 stycznia 2020 r., w Warszawie, odbędzie się Konferencja Blockchain i Finanse. W trakcie wydarzenia będziecie mieć możliwość zapoznania się z prelekcjami znanych i lubianych osobistości z branży kryptowalut, blockchain i szeroko pojętych finansów. Na koniec konferencji zaplanowany jest występ znanego satyryka Andrzeja Poniedzielskiego oraz Gala rozdania Nexusów 2019.


To już druga Gala, którą współorganizują: Bithub.pl i FlyingAtom. Nagrody zostana przyznane w kilkunastu kategoriach. W ramach ubiegłorocznej Gali Nexus 2018, wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele świata kryptowalut i blockchain, prawnicy i osoby zaangażowane w społeczny ruch wsparcia dla kryptowalut (zobacz Laureatów Nexus 2018). W ramach przyszłorocznej edycji rozszerzono, zgodnie z tematyką Konferencji, zakres nominowanych o sektor finansowy.

Kilka słów o Nexus-ie

Nexut kbifNagroda przewidziana w konkursie przedstawia się pod względem wizualnym bardzo atrakcyjnie. Stanowi wyróżnienie dla osób/ firm/ podmiotów, które w ocenie społeczności i kapituły konkursowej stanowią kluczowe “ogniwa” w Polskiej branży kryptowalut, blockchain i finansów (słowo “nexus” oznacza bowiem “ogniwo”). Zobaczcie, kto otrzymał Nexusy w zeszłym roku podczas Konferencji 10 lat Bitcoina.

W jakich kategoriach zostaną przyznane Nexusy 2019?

Oto lista kategorii:

 1. Najlepszy polski projekt blockchain – osoba, firma, startup z polskim kapitałem, która/-ry wybiła/-ił się znacząco w branży w roku 2019.
 2. Społecznik Roku – wybitna osoba udzielająca się społecznie poprzez: edukowanie, akcje charytatywne lub organizację nieodpłatnych spotkań/szkoleń dla branży.
 3. Analityk Roku – trader i/lub analityk dzielący się wiedzą i doświadczeniem ze środowiskiem; prowadzący bloga, stronę lub otwarte grupy społecznościowe.
 4. Mecenas Roku – prawnik lub specjalista prawa wspierający środowisko kryptowalut poprzez porady prawne, interpretacje, artykuły lub edukację.
 5. Bezpieczny blockchain – firma, osoba lub startup, który odznacza się na polu dbania o bezpieczeństwo blockchain w zakresie wdrożeń i obsługi powdrożeniowej, jak również podmioty monitorujące stan sieci, dostarczające alertów i udzielające pomocy technicznej.
 6. Aktywista Roku – osoba pracująca społecznie na linii rząd-środowisko kryptowalut.
 7. Blog niezależności i wolnej myśli finansowej – niezależny blog o tematyce finansów posiadający odznaczającą się liczbę czytelników, wysokie zasięgi, o wysokim stopniu uznania wśród społeczności zainteresowanej finansami w Polsce.
 8. Influencer Roku – osoba aktywna na social mediach i/ lub YouTube o największych zasięgach i uznaniu społeczności w tematyce blockchain i/ lub finanse.
 9. Pieszczoszek – najbardziej pozytywna i lubiana osoba w środowisku.
 10. Nexus Omnia Finanse od Bithub.pl – wyróżnienie przyznawane przez Organizatora za całokształt działań i dotychczasowych osiągnięć na polu szeroko pojętych finansów w Polsce.
 11. Nexus Omnia Blockchain od Bithub.pl – wyróżnienie przyznawane przez Organizatora za całokształt działań i dotychczasowych osiągnięć w branży blockchain i kryptowalutowej w Polsce.
 12. Nagroda publiczności Blockchain – wyróżnienie za najlepszą, zdaniem publiczności, prelekcję w ramach Konferencji Blockchain i Finanse o tematyce związanej z blockchain i/lub kryptowalutami.
 13. Nagroda publiczności Finanse – wyróżnienie za najlepszą, zdaniem publiczności, prelekcję w ramach Konferencji Blockchain i Finanse o tematyce finansowej.

Nominuj, głosuj i weź udział w konkursie z nagrodami

Głosowanie na kandydatów w ramach pierwszych dziewięciu kategorii jest otwarte. Już teraz możecie oddawać głosy na swoich kandydatów. Nie znaleźliście na liście kandydatów, na których chcielibyście oddać głos? Nic straconego. Możecie dodać własne typy korzystając z opcji “inne”. Organizatorzy czekają na  Wasze nominacje i głosy do 3 stycznia 2020 roku.


Oddaj swój głos właśnie teraz!

Głosuję


Adres mailowy podany przy głosowaniu zostanie wykorzystany jedynie do wylosowania osób, które wezmą udział w głosowaniu. Spośród wszystkich, którzy wezmą udział w badaniu ankietowym, Bithub rozlosuje specjalnie przygotowane na ta okazję zestawy upominków. Wypada dodać, że sponsorami nagród w konkursie są: flyingatom.shop oraz firma Ledger. Do wygrania są następujące zestawy nagród:

Zestaw I (dla dwóch osób):

 • Kryptowalutowy portfel sprzętowy Ledger Nano S
 • Koszulka (T-shirt) z motywem kryptowalutowym
 • Kubek z motywem “10 lat Bitcoina”
 • Smycz z motywem “10 lat Bitcoina”

Zestaw II (dla dwóch osób):

 • Lampka z motywem Bitcoin
 • Koszulka (T-shirt) z motywem kryptowalutowym
 • Kubek z motywem “10 lat Bitcoina”
 • Smycz z motywem “10 lat Bitcoina”

Zestaw III (dla dwóch osób):

 • Koszulka (T-shirt) z motywem kryptowalutowym
 • Kubek z motywem “10 lat Bitcoina”
 • Smycz z motywem “10 lat Bitcoina”

Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w nominacjach Nexus 2019! Po zakończeniu ankiety (3 stycznia 2020 r.), Kapituła Nexus 2019 przystąpi do procesu weryfikacji zgłoszonych kandydatur. Wyłoni też Laureatów Nexus 2019 w poszczególnych kategoriach zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Szczegółowe zasady, regulamin, zasady przyznawania i przekazania nagród w ramach powyższego konkursu oraz całej Gali Nexus 2019 znajdziecie tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here