Naga MarketsNadzorca sądowy Nextbike Polska w restrukturyzacji Krzysztof Gołąb złożył w Sądzie Rejonowym w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy, plan restrukturyzacyjny spółki wraz ze spisem wierzytelności, w tym wierzytelności spornych, podała spółka.

Nadzorca sądowy Nextbike Polska w restrukturyzacji Krzysztof Gołąb złożył w Sądzie Rejonowym w Warszawie plan restrukturyzacyjny spółki

Plan restrukturyzacyjny wraz ze spisem wierzytelności został złożony w toku przyspieszonego postępowania układowego prowadzonego wobec spółki, podano.

“Emitent informuje, że złożony w sądzie plan restrukturyzacyjny zawiera propozycje układowe, które będą przedmiotem negocjacji z głównymi wierzycielami spółki” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Nextbike Polska jest numerem jeden na polskim rynku miejskich systemów rowerowych pod względem liczby rowerów (ok. 80% udziału w rynku). Spółka jest operatorem systemów rowerów miejskich w kilkudziesięciu miastach i miejscowościach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2017 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here