Naga MarketsManager Games, wydawca i producent gier wideo, którego specjalizacją jest tworzenie gier z segmentu manager oraz tycoon podtrzymuje swoje zeszłoroczne plany debiutu na NewConnect przed końcem bieżącego roku, mówił w rozmowie z Comparic24.tv prezes spółki, Tomasz Sobiecki.

  • Manager Games jest spółką wchodzącą w skład grupy Ultimate Games, a jej specjalność to gry tycoon oraz manager
  • Studio w III kw. br. planuje premierę gry Drill Deal – Oil Tycoon, a w kwietniu podpisało umowę na dwa nowe tytuły
  • O specyfice rynku gamedev oraz o planach Manager Games S.A, Marcin Podlacki z Comparic24.tv rozmawia z Tomaszem Sobieckim, prezesem zarządu spółki.

Te artykuły również Cię zainteresują
NewConnect jeszcze w 2021 roku?

Manager Games – spółka z grupy Ultimate Games, – chce w tym roku przeprowadzić emisję akcji i zadebiutować na NewConnect, mówił Tomasz Sobiecki w rozmowie z Comparic24.tv.

– Od krótkiego czasu obserwujemy swoisty renesans manager/ tycoon. Gatunek ten zdobywa nowych odbiorców, przez co staje coraz bardziej rozpoznawalny. To utwierdza nas w przekonaniu, że warto zainwestować w ten segment, tworząc wysokiej jakości projekty, które będą dostosowane na różne platformy. W oparciu o takie działania chcemy budować stabilną pozycję na rynku gamedev i stać się partnerem do współpracy również dla innych studiów z branży – mówił Tomasz Sobiecki, prezes Manager Games.

Nad czym obecnie pracuje Manager Games

–  Sfinalizowaliśmy umowy na przygotowanie dwóch produkcji. Do naszego portfolio dołączają tym samym Russian Diamond Mine Manager oraz Bicycle Mechanic Simulator. Nowe przedsięwzięcia są dla nas bardzo ważne w perspektywie rozwoju oraz przyjętej strategii, dlatego bardzo cieszymy się, że możemy rozpocząć pracę nad oboma tytułami – komentuje dla Comparic24.tv prezes zarządu Manager Games, Tomasz Sobiecki.

W Russian Diamond Mine, gracz wcielając się w rolę Managera wielkiej kopalni diamentów, zmierzy się z wyzwaniami w zakresie zarządzania. Do jego głównych zadań należeć będzie nadzorowanie obiektem i jego pracownikami tak, aby zwiększyć wydobycie i jakość swoich produktów. Obróbka diamentów oraz poprawa ich jakości przełożą się na zyski osiągane ze sprzedaży minerału. Wśród trudności, które pojawią się na drodze gracza, będą działania konkurencji zainteresowanej drogocennymi kamieniami

Studio Manager Games jest obecnie na zaawansowanym etapie prac nad grą Drill Deal – Oil Tycoon, której wydawcą są Red Dev Studio i Ultimate Games. Tytuł łączy w sobie elementy strategii ekonomicznej, symulacji oraz base building.

Manager Games pracuje również nad swoim flagowym projektem na PC – Car Mechanic Manager 2022. Producentem tytułu jest Pyramid Games. Podczas rozgrywki, opartej na silniku Unity, gracz wcieli się w rolę właściciela warsztatu samochodowego. Tytuł będzie dostępny początkowo na PC, a docelowo gra będzie portowana również na konsole.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnig wykres | ropa notowania | akcje jsw prognozy | notowania dolara online | bitcoin info |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here