Naga MarketsPlantwear debiutSpółki notowane na rynku NewConnect często charakteryzują się dużą zmiennością i nagłymi zwrotami akcji. Ryzyko inwestycji w takie akcje rekompensują gigantyczne stopy zwrotu. Czas na szybkie spojrzenie na rynek NewConnect.


ECC Games – dzisiaj wzrost o niemal 10%, choć w trakcie sesji było jeszcze więcej. Spadki to efekt przesunięcia premiery kluczowej gry. Wzrosty z niskiego poziomu wywołują te same powody czyli nadal czekamy na świetną grę, tym bardziej, że współpraca z ważnym zagranicznym podmiotem czy też zespół testerów PlayWay zapewne nie pozwoli aby spółka wydała niedopracowaną grę. Co ciekawe na jednym z branżowych serwisów widnieje data premiery “Drift20” na rok… 2021 🙂 Wydaje się jednak, że jest to pomyłka. O szansach na zwyżkę pisaliśmy 20 grudnia.
ecc games
Geotrans – spółka zyskała dzisiaj aż 18% przy mocnych obrotach. Mamy wybicie na nowe maksima i wydaje się, że w obliczu dobrych perspektyw nie jest to ostatnie słowo kupujących. Fora internetowe huczą od plotek o kontraktach w Zielonej Górze i Rudzie Śląskiej oraz o kończeniu prac nad technologiami, które zwiększą wydajność. My więcej o spółce pisaliśmy 24 grudnia.

Te artykuły również Cię zainteresują
geotrans
Infoscan – dzisiaj wzrost o 17% przy wysokich obrotach. Warto jednak pamiętać, że wykres pokazuje pełno jednodniowych zwyżek. Ciężko szukać powodu nagłego zrostu, być może jest nim zwołane dzisiaj na 27 stycznia 2020 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki.

infoscan
Jujubee – dzisiaj spółka traciła ale ostatnie dni to szalone wzrosty. Powodem są ogromne nadzieje (sądząc po obrotach i dynamice – większe niż przy grze Kursk) związane z grą “Dark Moon”. Więcej pisaliśmy o tym 24 grudnia. Dzisiaj spółka podała także, że finalizuje prace nad grą Deep Diving Adventures na konsolę Nintendo Switch i oczekuje zakończenia tych prac w pierwszej połowie stycznia 2020 roku, a premiera gry została zaplanowana na luty 2020 roku.

jujubee
Movie Games – dzisiaj rośniemy o 7% przy lekki wzroście obrotów. Pokonanie poprzedniego wierzchołka w szerszej tendencji wzrostowej i po dużej korekcie, sugeruje dobrą najbliższą przyszłość. Dzisiaj poinformowano o utworzeniu spółki zależnej Pixel Cro, w której Movie Games posiada 75% akcji. Pixel Crow zakłada realizację kilku produkcji rocznie. O szansach na wzrosty piszemy od 15 listopada.

movie games
Thunderbolt (dawniej ComPress) – kurs spółki rósł dzisiaj o 18%. Na wykresie widać ponowny ruch wzrostowy po chwilowej korekcie, być może więc nie jest to jeszcze koniec zwyżki, tym bardziej, że teraz spółka stanie się bardziej rozpoznawalna. Dzisiaj pojawiła się informacja o podpisaniu listu intencyjnego ze znaną tenisistką Igą Świątek. Współpraca ma zakładać jej aktywny udział w promowaniu platformy internetowej pod nazwą “TopLevelTennis”.

compress

Aforti – czyli sponsor Lecha Poznań. Spółka zyskuje o dłuższego czasu, możliwe że sponsoring zwiększył jej rozpoznawalność. Po za tym, spóła pozytywnie zaskakuje wykupując przedterminowo obligacje.

afortiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here