Naga MarketsNewag zajmuje się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru kolejowego i szynowego.

newag-w1Na wykresie tygodniowym widać, że od maja ubiegłego roku panuje trend spadkowy. W ostatnich dwóch miesiącach trwa próba odbicia w górę. Jak na razie kupujący byli w stanie doprowadzić do testu kluczowego oporu okolic 14 zł. Bardzo blisko przebiega także linia trendu. Wydaje się więc, że znajdujemy się w ważnym miejscu. Albo dojdzie do odbicia w dół i kontynuacji trendu albo też po ewentualnym przełamaniu wspomnianych elementów, trend spadkowy ulegnie zakończeniu lub przynajmniej poważnemu osłabieniu.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

newag-d1

Wykres dzienny pokazuje, że aktualnie notowania są dość uśpione, cena rusza się bokiem w bardzo nikłym zakresie i generalnie nic się nie dzieje. Pozostaje jedynie obserwować. Wybicie linii trendu powinno doprowadzić do ożywienia i wzrostów w rejon przynajmniej 16 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułHandlowy [BHW], Cyfrowy Polsat [CPS] – Gorące spółki dnia
Następny artykułEURCAD – konsolidacja pod ważnym poziomem
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

5 KOMENTARZE

  1. Witam
    czy mógłby Pan w komentarzu (jak analizy nie da rady zrobić) napisać jak obecnie technicznie wygląda Astarta, znajomy twierdzi że przy oporze a jak dla mnie jest jeszcze kilkanaście % do oporu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here