Naga MarketsNeufundNiemiecka platforma fundrisingowa Neufund, która obecnie prowadzi aktywne działania zmierzające do otwarcia na Malcie pierwszej giełdy blockchainowej opublikował szczegóły dotyczące jednego z pierwszych w Europie Equity Token Offerings (ETO).


Equity Token są w dużym stopniu uzależnione od legalności i kwestii regionalnych. Europa stała się jednym z ośrodków testowych łączących tradycyjne finanse i technologię tokenów.  Tokeny podobnie jak tradycyjne akcje mają dawać posiadaczowi realny udział we własności przedsiębiorstwa. Potencjalny dostęp do w pełni zalegalizowanych akcji notowanych na giełdzie poprzez posiadanie tokenów opartych na Ethereum może być atrakcyjnym pomostem pomiędzy światem finansów i ogólnie przyjętą wartością, a aktywami kryptograficznymi.

Neufund wykorzysta swoją platformę tokenizacji do zaoferowania jednego z pierwszych europejskich tokenów zabezpieczających opartych na kapitale własnym. Publiczna sprzedaż tokenów w formie akcji o nazwie FORCE (FTH) rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 11:00 UTC. Sprzedaż będzie otwarta dla dużych inwestorów, z minimalnym wkładem w wysokości 100.000 USD. Przyczyną niskiej dostępności projektu są niemieckie przepisy finansowe, które ograniczają niektóre oferty, aby uniknąć szkód w finansach osobistych małych inwestorów. Celem oferty jest pozyskanie od 1,2 mln EUR do 6,6 mln EUR.

Aktywa cyfrowe FTH będą tokenem ERC-20 opracowanym i używanym wyłącznie w sieci Ethereum z maksymalną podażą na poziomie 46 mln sztuk. Cena od 0,122 EUR do 0,183 EUR będzie zależała od czasu zakupu. Jedna akcja spółki bazowej będzie reprezentowana przez 10.000 tokenów. Zbiórka będzie przeprowadzana za pośrednictwem Ethereum, jak również inwestycji w EUR.

Zdaniem Zoe Adamovicz, Neufund rozpoczyna nowy rozdział pozyskiwania funduszy w sposób bezpieczny, dostępny i w pełni transparentny.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrump nałoży 25% cła na wszystkie samochody z importu? Kurs euro traci
Następny artykułStrategia Siły Relatywnej – spółki energetyczne w czołówce
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here