Naga MarketsSiedziba i logo NeucaNeuca SA to polska firma, która pod obecną nazwą funkcjonuje od 2010 r. Jest to nadrzędna spółka w Grupie NEUCA, która działa na rynku ochrony zdrowia. NEUCA SA zajmuje się głównie dystrybucją produktów farmaceutycznych do aptek, a jej poboczną działalnością jest m.in. produkcja leków, telemedycyna i badania kliniczne.

Spółka odnotowała 36,31 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I kwartale 2019 roku wobec 31,15 mln zł zysku rok wcześniej. Nie licząc zdarzeń jednorazowych, zysk netto wyniósłby 37,2 mln zł co oznacza wzrost o 15%.

“Jest to najlepszy początek roku pod względem wysokości wypracowanego zysku w historii firmy” – czytamy w raporcie

Zysk operacyjny wyniósł 46,96 mln zł wobec 41,26 mln zł zysku rok wcześniej. EBITDA wyniosła 60,44 mln zł wobec 53,59 mln zł rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 2 137,43 mln zł w I kw. 2019 r. wobec 2 159,23 mln zł rok wcześniej.

Orbex

Sytuacja na wykresie:

Spoglądając na wykres, widać że cena nie jest na razie w stanie przełamać kluczowego oporu przy 276 zł. Pozytywny jest jednak brak silnej reakcji podażowej, także w ostatnim czasie, kiedy sytuacja na szerokim rynku temu sprzyjała. Jak widać, kolejne odbicia od oporu są coraz słabsze, co może sygnalizować szanse na wzrosty w dalszym okresie czasu.

źródło xStation 5

Czytaj także: KGHM w ślad za miedzią. W grze dwa poziomy na wykresietokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCyfrowy Polsat z niemal 292 mln zł zysku w I kw. Notowania w dół
Następny artykułO wykresach ani słowa: USD/JPY, AUD/JPY, GBP/AUD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here