Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Neuca to spółka zajmująca się dostawą produktów i usług na rynku zdrowia w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
neuca

Spółka zanotowała wczoraj jedną z najlepszych sesji od dłuższego czasu. Wzrosty sięgnęły 3,7% i były wspaniałą kontynuacją zainicjowanego niedawno kolejnego odbicia od wsparcia okolic 358 zł. Kurs minimalnie naruszył poziom poprzedniego szczytu co oznacza pojawienie się nowego historycznego maksimum. Przyspieszenie wzrostów to być może efekt zgody sprzed kilku dni udzielonej przez UOKiK dotyczącej przejęcie 100% akcji hurtowni farmaceutyków Intra. Spółka powinna teraz powalczyć o przełamanie granicy 400 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Grupa PKN Orlen jest dominującym producentem i dystrybutorem produktów naftowych i petrochemicznych w Polsce.

orlen

Pierwsza sesja nowego tygodnia przyniosła Orlenowi ponad 6% wzrosty i wyjście na nowe maksimum trendu wzrostowego zapoczątkowanego w połowie września. Przełamując opór składający się z kilku lokalnych wierzchołków, otwarta została droga do kluczowego poziomu 83,24 zł. Jest to szczyt z ubiegłego roku, a jednocześnie historyczne maksimum notowań. Patrząc na dynamikę wzrostów, można być niemal pewnym, że cena tam dotrze. Niezwykle istotne będzie jednak zachowanie kursu w tych rejonach, a ewentualny brak większej podaży może oznaczać kontynuację wzrostów.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – 5 grudnia 2016: USD/CHF, EUR/GBP
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na USDCAD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here