Naga MarketsNeuca to spółka zajmująca się dostawą produktów i usług na rynku zdrowia w Polsce.

neuca d1

Na wykresie dziennym nadeszła długo wyczekiwana przez inwestorów, chcących kupić te akcje, korekta spadkowa. Pozytywnym objawem są spadające obroty w okresie spadkowym. Szukając końca korekty, naturalnie warto zainteresować się okolicą 265 – 270 zł, gdzie przebiega lokalne wsparcie. Także świeca oznaczona czerwonym trójkątem pokazuje aktywność popytu na tym poziomie. Taki zasięg korekty byłby niemal identyczny z dotychczas największą korektą w panującym od sierpnia ubiegłego roku trendzie wzrostowym. O tym, że droga do poziomu 300 zł została otwarta informowaliśmy 2 lutego.

neuca w1

Co ciekawe i trochę zaskakujące, wykres z tygodniowym interwałem niesie ze sobą odrobinę negatywny przekaz. Aktualnie trwająca korekta zaczęła się na poziomie 300 zł, czyli poprzedniego, historycznego szczytu. Co jeszcze bardziej intrygujące, cały ruch wzrostowy opisany na poprzednim wykresie powstaje przy malejących z tygodnia na tydzień obrotach. Tak złej sytuacji jeżeli chodzi o wolumen nie było nawet w ostatniej fazie wzrostów w październiku 2013 roku, tuż przed 40% spadkami. Taka sytuacja czyli ponowne podejście pod kluczowy opór ale na malejących obrotach, może wskazywać na potencjalną formację podwójnego szczytu, która zwiastowałaby spadki. Na razie jest jednak zbyt wcześnie aby tak daleko wybiegać w przyszłość. Niemniej sytuacja ta wskazuje, że chcąc kupić akcje rzeczywiście warto zaczekać na zakończenie korekty pokazanej na wykresie dziennym. Jeżeli doszłoby do silnych spadków, pierwszym wsparciem będzie długoterminowa linia trendu wzrostowego czyli okolice 250 zł.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here