Naga Markets



Netia SA jest wiodącym, niezależnym operatorem telefonii stacjonarnej w Polsce.

netia mn

Wykres miesięczny pokazuje, że cena po okresie wzrostów utknęła w rejonie poprzedniego szczytu z 2012 roku. Od kilkunastu miesięcy trwa konsolidacja, a świece z cieniami na przemian skierowanymi w górę i w dół świadczą o niepewności co do dalszego kierunku.

netia w1

[pullquote]Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW[/pullquote]

Trochę rozjaśnia nam sytuację wykres tygodniowy, na którym można wyznaczyć często i dość dokładnie respektowany kanał wzrostowy trwający od początku 2013 roku. Taki układ wskazuje na szerszy trend wzrostowy i kluczowe wsparcie w rejonie 5 zł. Wydaje się, że właśnie tam warto szukać okazji do kupna akcji.

netia d1

Interwał dzienny nie wnosi niczego nowego. Warto jednak zauważyć, że od ponad roku trend wzrostowy zamienił się w boczny, a tak naprawdę w dość wąską konsolidację, w której bardzo trudno dokonywać transakcji. Potwierdzeniem tych słów niech będzie fakt, że kurs od kilkunastu miesięcy porusza się między 5, a niespełna 6 zł. Taka zmienność to niespełna 20%, a więc warto zastanowić się czy nie lepiej szukać okazji do ulokowania pieniędzy gdzie indziej, przynajmniej do czasu aż nastąpi mocniejsze wybicie w jedną ze stron.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku EURGBP, USDJPY 15 października 2015
Następny artykułRynek zarabia najwięcej gdy śpisz
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here