Naga MarketsNestmedic, notowany na NewConenct właściciel rozwiązania telemedycznego Pregnabit, planuje pozyskanie finansowania w wysokości 1 mln euro w ramach kampanii crowdfundingowej na niemieckim rynku. W tym celu spółka podpisała umowę z profesjonalnym doradcą DLT Capital GmbH, który pomoże przygotować i przeprowadzić kampanię na jednej z platform: Companisto, Seedrs lub Seedmatch.

Nestmedic planuje pozyskanie finansowania w wysokości 1 mln euro w ramach kampanii crowdfundingowej

Pozyskane finansowanie zostanie przeznaczone na przygotowanie nowej wersji technologii Preganbit Pro, której składowymi są nowy system IT, nowe urządzenie wraz z sondami, przygotowanie Spółki do działalności na rynkach zagranicznych oraz finansowanie bieżącej działalności. Oczekiwaniem Zarządu jest pozyskanie około 1 mln EUR.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Rozwiązanie Pregnabit ma globalny potencjał rozwoju, dlatego zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie kampanii finansowania społecznościowego o międzynarodowym zasięgu. Mamy dobre doświadczenia z niemieckim rynkiem, stąd decyzja o wyborze partnera na tym rynku. Proces pozyskania finansowania chcielibyśmy zakończyć na przełomie 2020 i 2021 r. – komentuje Jacek Gnich, prezes Nestmedic.

Spółka spodziewa się zawarcia umowy z platformą crowdfundingową do końca września 2020 r. Uruchomienie akcji crowdfundingowej jest planowane na IV kwartał br. Umowa z DLT Capital GmbH została zawarta na okres 12 miesięcy.

Wynagrodzenia partnera obejmuje zarówno wynagrodzenie ryczałtowe, rozliczenie czasu spędzonego na realizacji umowy oraz część prowizyjna w przypadku pozyskania ponad 500 tys. euro.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs złotego (PLN) bez zmian. Przełożenie oceny relacji handlowych USD-Chiny
Następny artykułECC Games publikuje wyniki za II kwartał br.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here