Naga MarketsNotowana na NewConnect firma telemedyczna Nestmedic, przedłuża umowę z fińskim dystrybutorem Steripolar Oy. Nowy kontrakt został zawarty na tych samych warunkach i obowiązywać będzie do września 2023 r. Spółka przedłużyła również współpracę z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Białej Podlaskiej.

  • Umowa pomiędzy Nestmedic a Steripolar Oy określa szczegółowe warunki handlowe dotyczące systemu telemedycznego Pregnabit na rynku fińskim.
  • Na tym rynku realizowany jest nowy model współpracy. Spółka sprzedaje urządzenia oraz dostęp do platformy telemedycznej Pregnabit, jednak nie interpretuje wyników badań KTG.
  • Będą one oceniane bezpośrednio przez  personel medyczny lokalnego szpitala, podobnie jak badania ze stacjonarnych urządzeń.

Nestmedic z przedłużeniem umowy

Do umowy z fińskim kontrahentem został dołączony aneks dotyczący testów nowej wersji urządzenia Pregnabit PRO na tym rynku. Według ustalonego harmonogramu, testy platformy rozpoczną się w grudniu 2020 r., testy urządzenia zaplanowano na marzec 2021 r., a testy modelu 3D na  czwarty kwartał  2020 r.

Steripolar Oy to firma posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu medycznego, co daje nam szansę na efektywną komercjalizację naszego urządzenia na rynku fińskim. Przełomowym momentem będzie pomyślne przeprowadzenie testów nowej wersji urządzenia Pregnabit PRO – komentuje Jacek Gnich, prezes Nestmedic.

Równolegle, Nestmedic przedłużył umowę ze Szpitalem Specjalistycznym w Białej Podlaskiej. Jest to największy kontrahent spółki na rynku polskim – posiada obecnie 16 urządzeń, a do końca przyszłego roku planowany jest zakup kolejnych. W placówce z wykorzystaniem urządzeń Pregnabit wykonywanych jest ok 400 badań miesięcznie, a od początku współpracy przeprowadzono ich 4 873.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym w Białej Podlaskiej i cieszymy się, że będzie ona kontynuowana. Wdrożenie systemu Pregnabit system zwiększyło profilaktykę, poprzez wykrywanie zagrożeń odpowiednio wcześnie, a jednocześnie pozytywnie wpłynęło na poczucie bezpieczeństwa i komfort ciężarnych kobiet – dodaje Jacek Gnich.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej jest jednym z pięciu szpitali rangi wojewódzkiej i jednocześnie największym centrum diagnostyczno-leczniczym północnej części województwa lubelskiego. Specjalistyczną opieką lekarską obejmuje ludność regionu liczącą ok. 380 tys. mieszkańców. Tamtejszy szpital zwraca dużą uwagę na wzrost standardu opieki nad kobietami w ciąży. Placówka jest realizatorem ogólnokrajowego programu KOC – Koordynowanej opieki nad kobietą w ciąży. Program zakłada wszechstronną i kompleksową opiekę nad kobietą w ciąży, w czasie porodu i 6 tygodni po urodzeniu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBorys z PFR: Łączny koszt finansowania z tarczy finansowej to 80-85 mld zł
Następny artykułPKN Orlen zamierza wycofać z giełdy Energę. Akcje testują kilkumiesięczne minima
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here