Naga MarketsNeed for a Game Idea: nowy blockchainowy projekt od PlayWayWarszawska firma PlayWay S.A. poinformowała właśnie, że jej spółka zależna PWay Sp. z o.o. planuje w najbliższych miesiącach uruchomienie wykorzystującej technologię blockchain platformy Need for a Game Idea. Czego dotyczy projekt?

  • Need for a Game Idea ma być nową blockchainową platformą na rynku gier.
  • Projekt ma oferować ciekawe warunki współpracy.

Need for a Game Idea: krok po kroku

Na razie o projekcie nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo, że platforma zaoferuje:

Te artykuły również Cię zainteresują
1. zgłoszenie przez każdego spełniającego kryteria jednej idei gry komputerowej. W zamian za to otrzyma on jeden cyfrowy Token PWay.

W kolejnym kroku wybrane będą najciekawsze idee przez spółki deweloperskie z grupy PlayWay, a ich twórcom zostanie zaproponowana praca nad dalszym pomysłem na grę, w zamian za co będą mogli otrzymać wynagrodzenie w wysokości 100 Tokenów PWAY oraz 5% przyszłych zysków z gry, również wypłacanych w Tokenach PWAY,

2. głosowanie na nowe funkcjonalności i kierunek rozwoju Platformy i gier,

3. zakup za Tokeny PWAY rzeczy niedostępnych poprzez inne formy płatności (np. rozmowa z developerem, wspólna eksploracja gry wideo),

4. dyskusję na dedykowanym forum n/t gier,

5. reklamowanie istniejących gier Grupy PlayWay.

W skrócie Need for a Game Idea to “pierwsza na świecie tego typu globalna, międzynarodowa Platforma wykorzystująca technologię blochchain, umożliwiająca praktycznie bezkosztowy, natychmiastowy, nieodwracalny i w pełni transparentny transfer wynagrodzenia do autorów idei i pomysłów na gry komputerowe.”

Wiemy też, że logowanie do platformy będzie następowało za pośrednictwem Steam – największej na świecie platformy sprzedażowej gier.

Tokeny

Całość ma dopełnić token PWAY. Tokeny mają być dostępne na paru światowych giełdach kryptowalut. Twórcy liczą na “stopniowy wzrost ceny tokena PWAY, co z kolei powinno być dodatkową zachętą finansową do zgłaszania kolejnych pomysłów za pośrednictwem Platformy.”

Platforma pobierać będzie od deweloperów z Grupy PlayWay wynagrodzenie w wysokości 6 proc. zysków z gier pozyskanych za pośrednictwem Platformy (w pieniądzu fiducjarnym) i wypłacać będzie 5 proc. zysków w gier twórcom pomysłów – dodają nam twórcy.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here