Naga MarketsnCrypt Club jest ekosystemem opartym o technologię blockchain (nCrypt EcoSystem), serwisem bazującym na tokenach, który ma na celu skupienie w jednym miejscu aż czterech funkcjonalności jakie oferuje kryptosfera: platformy do handlu, usług bankowych w postaci kard debetowych, które umożliwią użytkownikom dokonywanie płatności za pomocą kryptowalut oraz ich wypłat na całym świecie, wydobywania kryptowalut (tzw. mining) przy wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii oraz atrakcyjnych bonusów wynikających z systemu poleceń.

Platforma do handlu nCrypt Trading

nCryptTrading będzie platformą do handlu obsługiwaną w wielu językach, działającą na wszystkich urządzeniach. Transakcje będą wolne od opłat – tak, nie przesłyszałeś się – opłaty transakcyjne wyniosą ZERO. I żeby tego było mało, w ramach platformy udostępnimy szereg funkcji typu handel za pomocą EA, serwis Meetup oraz możliwość przeprowadzania konferencji, materiały instruktażowe, a także aplikacje mobilne.

Karty debetowe nCrypt!

Jeśli już od pewnego czasu obracasz się w kryptosferze, zapewne wiesz, iż czasami istnieją problemy z ich codziennym wydawaniem lub wymianą na gotówkę. Naszą misją jest zrealizowanie marzenia, jakim jest umożliwienie bezpośredniego wydawania kryptowalut w ramach codziennych transakcji w dowolnej placówce detalicznej na całym świecie. Zapewnimy możliwość korzystania z wielu rodzajów tokenów, natychmiastową wymianę na tradycyjne waluty oraz dostęp na całym świecie.

nCrypt Mining – urządzenia do wydobywania kryptowalut

Nasze rozwiązanie z zakresu wydobywania kryptowalut polega na konstruowaniu dużych urządzeń, które można łatwo transportować i podłączać do najtańszego źródła energii – czyli energii odnawialnej. Będą one budowane na zamówienie, z funkcją łatwego transportu, możliwością serwisowania na odległość oraz dostosowanym do indywidualnych potrzeb systemem chłodzenia, co zapewni doskonałą wydajność energetyczną. U podstaw nCrypt EcoSystem jest dzielenie się całością zysków w posiadaczami tokenów. Chcemy sprawnie przeprowadzić oraz uruchomić przedsprzedaż tokenów w ramach ICO dzięki filozofii stawiającej na ciężką pracę oraz dający z siebie wszystko zespół. nCrypt Club pragnie być wyjątkowym ekosystemem służącym jako pomost pomiędzy zdecentralizowanym systemem finansowym opartym na blockchainie, a użytkownikami cieszącymi się z korzyści płynących z kryptowalut na co dzień.

System poleceń nCrypt Referral

Na koniec wspomnimy o nie mniej ważnym elemencie, jakim jest system wynagrodzeń w ramach programu poleceń, umożliwiający zarabianie dodatkowych środków poprzez zapraszanie do naszego programu znajomych, przyjaciół i rodziny oraz uzyskiwanie w ten sposób pasywnego przychodu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here