To, co dzieje się obecnie na rynkach finansowych, można bez przesady określić jako coś absolutnie niezwykłego. Wskaźnik zmienności VIX, zwany również wskaźnikiem strachu, wynosi obecnie ponad 80. Był on na tym poziomie po raz ostatni w 2008 roku po upadku Lehman Brothers, osiągając finalnie poziom 96,5. 


Chcesz działać już dziś?

W Chinach opanowanie epidemii koronawirusa trwało około półtora miesiąca, a od tego czasu dzienny wzrost liczby nowo zarażonych osób znacznie się zmniejszył. Niestety, kumulacja w Europie dopiero przed nami. Gdyby trwała ona tak długo, jak trwała w Chinach, mniej więcej pod koniec marca, mogłyby pojawić się pierwsze oznaki poprawy. Do tego czasu, jeśli nowe przypadki będą nadal rosły w obecnym tempie, zdenerwowanie na rynkach będzie nadal dominować i stworzy to dziesiątki okazji do handlu.

Purple Trading. Broker dający dostęp do prawdziwego rynku finansowego. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
77,4% detalicznych kont CFD traci pieniądze.

Wielu traderów i inwestorów postrzega to jako potencjał nie tylko do długoterminowego inwestowania, ale przede wszystkim do spekulacji. Dzięki ofercie brokerów (w tym Purple Trading) można rzeczywiście spekulować na rynku, zarówno w górę, jak i w dół. Do Państwa dyspozycji jest kilkadziesiąt par walutowych, paleta indeksów giełdowych (SP500, NASDAQ, DAX, itp.), a także surowce m.in. ropa naftowa.

Zdolność do działania w jak najszybszy sposób może być aspektem odróżniającym inwestorów, którzy właśnie dokonali najlepszych transakcji w swoim życiu od tych, którzy mogą tylko żałować podjęcia akcji. Nasz partner –  Purple Trading jest tego świadomy i dlatego ich klienci mogą liczyć na ekspresowy proces rejestracji i możliwość handlu tego samego dnia.

 

EKSPRESOWA REJESTRACJA RACHUNKU

 Twój kapitał jest narażony na ryzyko.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here