Naga MarketsDalsza seria “Facebookowych analiz technicznych” trwa w ramach której nasi analitycy – Maksymilian Bączkowski i Arkadiusz Jóźwiak codziennie publikują w “relacji” Comparic.pl swoje spostrzeżenia na temat ciekawych i kluczowych momentów na rynku. Na co w minionym tygodniu zwrócili uwagę Maks i Arek? Krótkie podsumowanie zeszłotygodniowych relacji redaktorów.

Najciekawsze setupy minionego tygodnia:

  • Natgas wygenerował silny ruch, poprzedzony wyznaczonymi poziomami.
  • Srebro reagowało na pokazywane poziomy – generując ciekawy ruch.
  • Indeks DAX nadal w konsolidacji, co możne generować kolejne setupy.

Natgas przekracza zakres 2.10 USD, srebro generuje duże ruchy 

W ostatnim czasie bardzo mocny nacisk kładziony był przede wszystkim na natgas – który wykazywał mocne ruchy oraz wskazywał na osiągnięcie dotychczas długo nie testowanej strefy 2 dolarów. Patrząc na załączone wykresy od lewej do prawej – wykres wygenerował mocny ruch z wsparcia, zatrzymując się na chwilę na pobliskim oporze intraday. Następnie po re-teście niższych poziomów i wyhamowaniu na pobliskim wsparciu rynek był gotów na wystosowanie kolejnej kontry.

wykres Relacje conotoxia 25.04.2020
Relacje conotoxia 25.04.2020

Jak widać również po ostatnim – praktycznie z zakresu 1.64 USD rynek wygenerował mocny ruch przekraczający nie tylko 2 dolary, ale i docierający do strefy 2.10 USD. Dawno nie testowane strefy ponownie zostały zaliczone. W tym momencie również oczekuje się dalszego zejścia – o czym będziemy informować na codziennych relacjach portalu Comparic.pl na facebooku.

Conotoxia
PRESTIŻ POLSKIEJ GRUPY.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak obserwować?

“Facebook Stories” jest stosunkowo nowym narzędziem, które zostało stworzone, aby użytkownicy portalu mogli w prosty i szybki sposób przekazać wiadomość, która po 24 godzinach zostanie usunięta. Funkcja jest dostępna zarówno w wersji dekstopowej jak i na urządzeniach mobilnych. Aby śledzić alerty rynkowe naszych analityków należy:

a) korzystając z komputera:

b) korzystając z wersji mobilnej aplikacji:

Niezależnie od wybranej wersji, nasza relacja jest dostępna bezpośrednio pod tym linkiem. 

Zachęcamy do obserwowania!

Partnerem serii jest Conotoxia – założony w 2016 broker Forex. Spółka wchodzi w skład Conotoxia Holding Group, która posiada biura m.in. w Warszawie, Londynie i Chicago. Jest także związana kapitałowo z wiodącą marką na polskim rynku wymiany walut online – Cinkciarz.pl. Firma jest regulowana i nadzorowana przez cypryjski organ nadzoru (Cyprus Securities and Exchange Commission; CySEC), pod numerem licencji 336/17. Jest także członkiem Investor Compensation Fund i świadczy usługi na rynku OTC zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi – zawsze mając na uwadze Twoje dobro.

Autor również poleca:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here