Naga Marketswłączony gazNatGas powrócił do wsparcia 2.6 USD, czyli miejsca, gdzie ma swój początek ostatni impuls wzrostowy.

NatGas w okolicach 6.6 USD

Wcześniej tworząc szczyt 3.39, udało się zdyskontować ponad połowę fali spadkowej z lat 2018-2020. Nie oznacza to końca wzrostów na NatGas, toteż ostatnie dni można traktować jako korektę.

Przypomina o tym, chociażby bezpośrednie porównanie dotychczasowych ruchów wtórnych, zaznaczonych na zielono. Taki układ znacząco podnosi wiarygodność wyznaczonego wsparcia 2.6$ jako trampoliny dla dalszych wzrostów.

Ostatnie dni sugerują, że kupujący się pojawili w tym miejscu, choć żadna ze świec z ostatnich trzech dni nie jest koloru białego.

To, co zmusza do patrzenia do góry na interwale D1, to układ średnich kroczących.
MA50 przecięła od dołu MA200 pod koniec wakacji i ten stan rzeczy trwa nadal. Sugeruje to trwałość trendu wzrostowego, który będzie przerywany korektami. Ich długość często sięga zielonej linii. Tak też jest i tym razem, co należy dodać do powyższych argumentów utrwalających niebieską poziomą linię jako wsparcie.

Oczywiście nie można wykluczyć, że pozytywny sentyment będzie trwał wiecznie. Dlatego przełamanie 2.6$ należałoby uznać za pierwsze oznaki zmiany trendu. Niższe wsparcie można znaleźć w okolicach 2.2$.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here