Naga MarketsWczoraj zapowiadaliśmy możliwe wybicie indeksu NASDAQ100 dołem z trendu bocznego w przedziale 4054,20-4113,40 pkt. Tak też się stało. Indeks wybił się dołem i spadł do 4017,50 pkt., realizując połowę z potencjalnego zasięgu spadków, które oceniamy na okolice 3997,60 pkt., gdzie bardzo silne wsparcie tworzy lokalny szczyt z lipca br. Dodatkowo wsparcie to wzmacnia, znajdująca się obecnie na poziomie 3970 pkt., 5-miesięczna linia hossy.

Strefa 3970-3997,60 pkt. wydaje się na tyle mocna, że obecnie jej pokonanie jest mało prawdopodobne. Stąd też zejście w pobliże opisanych wsparć jawi się jako okazja do zakupów akcji. Szczególnie, gdyby dalszy spadek przyjął formę osuwania się indeksu.

Wczorajsze prognozy Admiral Markets odnośnie NQ100 sprawdziły się
Wczorajsze prognozy Admiral Markets odnośnie NASDAQ100 sprawdziły się

Gdyby jednak do wybicia poniżej 3970 pkt. doszło to będzie to bardzo silny sygnał podażowy. Wówczas należy liczyć się nawet z zejściem do sierpniowego minimum, czyli do 3829,30 pkt. Na gruncie czynników fundamentalnych taki spadek można sobie wyobrazić tylko wówczas, gdy wyniki kończącego się w środę posiedzenia FOMC będą dużo bardziej jastrzębie niż zakłada rynek.

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here