Naga MarketsJuż blisko poziomów sprzed miesiąca. Wprawdzie do pokonania zostały jeszcze przynajmniej dwa opory. Jednak po tym jak w czwartek został przebity opór w okolicach 3985 pkt., który w piątek idealnie zadziałał jak wsparcie, jesteśmy coraz bliżej tegorocznych maksimów. Inwestorzy stosujący Price Action na pewno również dostrzegli formację Bullish Engulfing, która przebiła wspomniany opór i pojawiła się po czwartkowej sesji. Obecnie znajdujemy się blisko poziomu oporu w okolicach 4050 pkt. Przebicie tego miejsca może otworzyć drogę na tegoroczne szczyty. Nie można zapominać, że po drodze jeszcze mamy linię trendu wzrostowego, która może działać jak mocny opór, gdzie kurs będzie się przez jakiś czas konsolidował.

Wydarzeniem jutra będzie dwudniowe posiedzenie Fed. Zapewne na tym posiedzeniu zapadnie decyzja o wygaszeniu programu QE3. Jednak nie powinno to wpłynąć bardzo negatywnie na najbliższe notowania, gdyż jest to po prostu już zdyskontowane. Każda inna decyzja będzie zaskoczeniem i może powodować znaczącą reakcję rynku.

NQ10027.10

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here