Naga Markets

Spadki z tego tygodnia na indeksie US100 można zakwalifikować jako korektę.
Bezpośrednie ich porównanie z poprzednimi podobnymi fazami ruchu z interwału H4 wskazuje na pewne podobieństwo. Mierzenia kierunkowe rozłożyły się na dwóch poziomach: 11843 i 11688 punktów.

 Nasdaq: Korekta czy zmiana trendu?

Wczorajszy dołek znajduje się pośrodku tej strefy, a co ważne nie pokonał dolnego wsparcia. Sprawia to wrażenie, że posiadacze długich pozycji wiedzą co robią i kontrolują rozwój sytuacji na rynku Nasdaq.Opuszczenie przez Stochastic’a strefy wyprzedania, należy uznać za pozytywny sygnał.

Dużą słabością byłoby, gdyby ten instrument ponownie spadł poniżej szczytów zaznaczonych żółtym prostokątem. Tworzy on strefę kluczową także dla byków.
Klasyczna zamiana ról oporu we wsparcie jest często widywanym scenariuszem na wykresie. Na razie taka sytuacja nie miała miejsca, ale warto o niej wspomnieć w momencie przełamania niebieskiej linii FE100 na poziomie 11688 punktów.

Lokalnym oporem jest cena 11900. Świadczy o tym zachowanie indeksu z ostatnich godzin. Pokonanie tej podażowej bariery uwiarygodni dalsze wzrosty.

Alternatywa to powrót do jednej z niebieskich linii lub nawet żółtego wsparcia 11555 punktów.

Warto przeczytać również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here