Naga MarketsLogo Nasdaq na Times SquareCryptoCompare, wiodący dostawca danych i indeksów kryptowalut oraz Nasdaq, globalny dostawca usług w zakresie handlu, rozliczeń, technologii giełdowych, informacji i spółek publicznych, ogłosiły dziś strategiczne partnerstwo mające na wprowadzenia produktu z wyceną kryptowalut o nazwie Nasdaq / CryptoCompare Aggregate Crypto Reference Prices.

Wspomniany produkt zostanie udostępniony na Quandl, należącej do Nasdaq, najnowocześniejszej platformie danych i głównym źródle danych finansowych, ekonomicznych oraz alternatywnych.

Te artykuły również Cię zainteresują

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Monitorowania i ocena możliwości inwestycyjnych rynku kryptowalut

Nowy produkt umożliwi inwestorom instytucjonalnym monitorowanie rodzącej się klasy aktywów cyfrowych i ocenę możliwości inwestycyjnych przy użyciu zaufanego źródła danych. Nasdaq/CryptoCompare Aggregate Crypto Reference Prices zwiększy możliwości graczy instytucjonalnych na rynkach kryptowalut w ramach strategii handlowej, badań ilościowych, modelowania ryzyka, obliczeń NAV i weryfikacji historycznej. W oparciu o zagregowane zbiory danych indeksu CryptoCompare, produkt będzie dostarczał dane o cenach minuta po minucie dla najbardziej płynnych rynków kryptowalut.

“Jesteśmy zachwyceni mogąc współpracować z Nasdaq przy wspólnym produkcie Aggregate Crypto Reference Prices. Wiarygodne dane to podstawa przejrzystych, płynnych rynków, a dzięki dostarczeniu wysokiej jakości, szczegółowego zestawu danych do globalnej bazy klientów instytucjonalnych za pośrednictwem platformy Quandl, damy traderom i inwestorom przewagę konkurencyjną.” – powiedział Charles Hayter, współzałożyciel i CEO  CryptoCompare.

Zobacz też: Trump grozi Chinom kolejnymi cłami. Taryfy importowe mogą być wyższe niż 25%

Zestawy danych CryptoCompare – obejmujący handel kryptowalutami, księgi zleceń, dane historyczne, społecznościowe oraz blockchain – są najbardziej szczegółowe w branży i zawierają wpisy historyczne od 2013 r. Firma oferuje również rodzinę indeksów kryptowalut, indeksów white labell i produktów z danymi danymi na zamówienie.
Łącząc i analizując dane zagregowane z ponad 150 uznanych na całym świecie giełd oraz regularnie je przeglądając w celu zapewnienia integralności danych, CryptoCompare zapewnia unikalne, niezawodne i kompleksowe zestawinie rynków kryptowalut.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here