Naga MarketsNasdaq: geometryczne wsparcie zatrzymało spadki - analiza techniczna indeksuMoment, kiedy pisałem kwietniową analizę dotyczącą indeksu Nasdaq, dotyczył tworzenia oporu 13900 punktów. Wartość Nasdaq’a powróciła w te okolice, a nawet pojawiła się poważna sugestia ataku na nowy szczyt.  Kluczowy dzień to 30 kwietnia, kiedy wartość US100 od dołu testowała zieloną strefę, potwierdzając, że jest to po raz kolejny opór. Resztę już łatwo odczytać z wykresu.

Nasdaq: wskaźniki podążają zgodnie z ruchem ceny indeksu technologicznego

Przecena wprawdzie nie dotknęła czerwonego wsparcia 13350 punktów, ale nie można wykluczyć, że kolejna seria czarnych świec będzie dokładniejsza.

Te artykuły również Cię zainteresują
Od wczoraj tworzą się wzrosty, które w pierwszej kolejności należy traktować jako korektę spadków przełamujących lokalne wsparcie 13700 punktów. Jeżeli białe świece zatrzymają się w żółtej strefie, to nastąpi klasyczna zamian ról ze wsparcia w opór. Może to przyspieszyć powrót w kierunku punktu D.

Wskaźniki znajdujące się pod wykresem, a w szczególności RSI i Stochastic opuściły strefę wyprzedania i podążają zgodnie z ruchem ceny indeksu technologicznego.

Podsumowując, pojawienie się przeceny na wykresie oddala w czasie powrót do ataku na nowy szczyt. Jest jeszcze za wcześnie, aby stwierdzić, że trend się zmienił. Tego typu stwierdzenia będzie można odważniej serwować, gdy kontrakty US100 przełamią czerwone wsparcie 13350 punktów. Wówczas do rozważań dopuścimy marcowe minima.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pkn orlen forum | maxitrade login | kurs dolars | jsw gpw | analiza |

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here