Naga MarketsNotowania amerykańskiego indeksu spółek technologicznych Nasdaq 100 ustanowiły w minionym tygodniu nowy szczyt trendu wzrostowego z perspektywy dziennej. Jak widać na wykresie poniżej, cena w czwartek zamknęła się ponad oporem na 7400, jednakże w piątek całość zysków została oddana.

Rezultatem opisanej wyżej akcji cenowej okazała się być niedźwiedzia formacja Outside Bar dająca potencjał do ruchu korekcyjnego w panującym trendzie. Obecnie cena testuje dynamiczne wsparcie w postaci kanału średnich EMA 10/20. Jego utrzymanie może zapewnić wzrostom obecną dynamikę. Należy jednak mieć na uwadze, że w tym miesiącu cena już raz pokonała ten kanał.

Poziom wsparcia horyzontalnego wypada w okolicach 7185 i znajduje się on w okolicach szczytu z 4 marca 2019 r. Z kolei kontynuacji tendencji wzrostowej możemy się spodziewać po wybiciu ubiegłotygodniowych maksimów. Przy takim scenariuszu kupujący otworzyliby sobie drogę do oporu w okolicach 7700, gdzie znajdują się historyczne maksima.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Notowania amerykańskiego indeksu spółek technologicznych Nasdaq 100 ustanowiły w minionym tygodniu nowy szczyt trendu wzrostowego z perspektywy dziennej.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here