Naga MarketsW I półroczu 2022 r. na rynku pojawi się Narco Tycoon, unikalna gra pozwalająca na stworzenie narkotykowego imperium – zapowiada Ultimate Games S.A. Twórcy tej strategii ekonomicznej obiecują szeroko rozbudowany system produkcji i dystrybucji różnego typu towarów, walkę o dominację na rynku, system badań i rozwoju, a także wiele innych elementów. Wydawca wskazuje, że gra trafi na PC i Nintendo Switch, ale niewykluczone są też konwersje na inne konsole.

Ultimate Games: W I półroczu 2022 r. na rynku pojawi się Narco Tycoon

Za projektem stoi niezależne Type The Name Studio z Polski, które tworzą osoby ze sporym doświadczeniem w branży, pracujące wcześniej m.in. w TopWare Interactive, Teyon i Flying Wild Hogs. Wydawcą Narco Tycoon będzie Ultimate Games S.A. Jak podkreślają twórcy, gra jest jeszcze na wczesnym etapie produkcji, a pierwszy trailer ma charakter poglądowy.
Narco Tycoon to strategia ekonomiczna z grafiką 2D i widokiem top-down. T

Te artykuły również Cię zainteresują

wórcy koncentrują się na rozgrywce dla pojedynczego gracza, która ma być mocno rozbudowana i zróżnicowana. Można będzie od podstaw zaprojektować i zbudować narkotykowe fabryki, dbając o najmniejsze szczegóły procesu produkcji. Rozgrywka obejmie też m.in. zarządzanie członkami organizacji, dbanie o odpowiednią dystrybucję towaru, walkę o dominację na rynku i bezkarność, a także prace badawczo-rozwojowe. Głównym celem będzie przejęcie kontroli nad całym miejskim biznesem narkotykowym.

„Damy graczom wiele możliwości i wiele swobody w budowie narkotykowej potęgi. Szykujemy bardzo rozbudowany system produkcji towaru, z pełną dowolnością planowania pomieszczeń, rozstawiania sprzętu, przy czym uzyskanie dobrej jakości produktu będzie wymagać dbałości m.in. o odpowiednią temperaturą, jakość powietrza, itd. Podobnie będzie z członkami organizacji – każda postać będzie unikalna, a odpowiedni dobór rodzaju wykonywanej pracy i zadbanie o potrzeby danej postaci również będzie mieć istotne znaczenie. Tak samo np. w walce o dominację na rynku skorzystamy z różnych taktyk – dostępne będą zarówno rozwiązania czysto siłowe, jak i rozwiązania bliższe dyplomacji czy ekonomii” – mówi główny projektant w Type The Name Studio, Marcin Steliga.

Jak zapowiadają twórcy, akcja Narco Tycoon będzie dziać się w dużym amerykańskim mieście oraz na jego przedmieściach. Całość zostanie osadzona w poważnych klimatach, nie zabraknie jednak pewnej dawki czarnego humoru.

„Narco Tycoon to nietypowa strategia, która zaskoczy nie tylko samą tematyką, ale też swoją złożonością i rozbudowaniem. Sama rozgrywka będzie tutaj w pewnym stopniu zbliżona do gier w rodzaju Prison Architect i RimWorld. Jeśli chodzi o nastrój i nawiązania do popkultury, to Narco Tycoon z pewnością przypadnie do gustu np. fanom seriali w stylu Breaking Bad czy Narcos” – dodaje COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Narco Tycoon – główne cechy:
• tworzenie narkotykowego imperium;
• rozbudowany system produkcji i dystrybucji towaru;
• walka o dominację na rynku;
• badania i rozwój;
• wiele losowych wydarzeń.

Premierę Narco Tycoon na PC (Steam) zaplanowano na I półrocze 2022 r. Tytuł ma trafić także na Nintendo Switch, a wydawca nie wyklucza, że gra pojawi się też na innych konsolach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/PLN) ciągle pod 4,6 PLN
Następny artykułKurs dolara (USD/TRY) oscyluje wokół 7,84
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here