Naga Marketspięści chiny usaDepartament Transportu USA zabronił chińskim przewoźnikom pasażerskim latania do Stanów Zjednoczonych od 16 czerwca jako formę nacisku na Pekin by zezwoliła amerykańskim liniom latać do Chin. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.

USA będą także blokować chińskie loty czarterowe

Chiny poinformowały, że „nie są w stanie powiedzieć, kiedy dokonają przeglądu swoich przepisów” by dopuścić amerykańskie linie lotnicze do lądowania w Chinach. Departament Transportu „Pozwolimy chińskim przewoźnikom obsługiwać taką samą liczbę regularnych lotów pasażerskich, jak chiński rząd zezwala na nasz”. Delta Airlines publicznie poparła działania rządu USA w tej sprawie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Część chińskich linii lotniczych chciała wznowić loty m. in. do Nowego Jorku, Los Angeles, Chicago i San Francisco. USA będą także blokować chińskie loty czarterowe, uznając je za próbę obejścia limitu jednego lotu Chiny – USA tygodniowo – oznajmił Bogusz Kasowski.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here