Naga MarketsW piątek (22 stycznia 2021 r.) miał miejsce brutalny napad na jeden ze stacjonarnych kantorów kryptowalut firmy FlyingAtom w Olsztynie. Uzbrojony napastnik postrzelił dwie osoby, jedna z nich w stanie ciężkim leży w szpitalu i walczy o życie. Właściciel lokalu wyznaczył nagrodę za pomoc w ujęciu sprawcy. Zapłaci 100 tysięcy złotych temu, kto złapie lub pomoże wskazać sprawcę napadu lub miejsce jego aktualnego pobytu.

  • Brutalny napad na kantor FlyingAtom w Olsztynie
  • Napastnik postrzelił dwie osoby 
  • Sprawca ukradł 60 złotych monet jednouncjowych o wartości 450 tysięcy złotych
  • Właściciel kantoru oferuje 100 tys. zł nagrody za pomoc w ujęciu napastnika 

Firma oferuje 100 tys. zł za informacje

Do napadu na kantor kryptowalut w olsztyńskim biurze firmy FlyingAtom doszło w piątek (22 stycznia). Około godziny 19:00 do lokalu przy ul. Głowackiej wtargnął uzbrojony napastnik, który postrzelił dwóch pracowników firmy. Kobieta postrzelona została w nogę i jej życiu nic nie zagraża, natomiast mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala.

– Paweł walczy o życie w szpitalu, Klaudia została postrzelona w nogę – przyznał Dawid Muszyński z firmy FlyingAtom, do której należy kantor z Olsztyna. Dodał, że sprawca napadu miał grozić bronią także osobie, która na parterze budynku pełniła ochronę.

FlyingAtom to kantor, który specjalizuje się w wymianie kryptowalut. Od pewnego czasu poszerzył on jednak swoją ofertę również o złoto. Jak udało się ustalić RMF FM, sprawca to najprawdopodobniej osoba, która wcześniej zadeklarowała chęć zakupu złota o wartości 450 tysięcy złotych.

W związku z wielkością transakcji, w chwili napadu, w kantorze przebywało aż trzech pracowników firmy. Dwóch z nich zostało postrzelonych, a trzeciemu udało się uciec.

Sprawca napadu ukradł 60 złotych monet jednouncjowych (filharmonicy wiedeńscy) o wartości 450 tysięcy złotych. Właściciel kantoru przyznaje jednak, że pieniądze są tu akurat najmniej istotne, bo te zawsze można zarobić.

– Jeśli ktoś ma informację, które mogą naprowadzić na trop sprawcy to prosimy o kontakt na biuro@flyingatom.com lub pod numerami policji – mówi pan Dawid.

Sprawca to 30-35- letni mężczyzna posiadający 180-190 cm wzrostu. Ubrany był w długi płaszcz, szarą torbę i czarne rękawiczki.

– Obecnie trwają intensywne czynności mające na celu ustalenie i dotarcie do sprawy zdarzenia. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – powiedział portalowi Olsztyn.com.pl rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji, st. sierż. Andrzej Jurkun.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax prognozy | kursy kryptowalut | maxitrade zaloguj | wartosc zlotowki | cena dolara online |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs dolara straci na rzecz ryzykownych aktywów, uważa MUFG
Następny artykułStrategia First Strike i First Strike + Joela Rensinka – trading tylko w niedzielę wieczorem
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here