Naga MarketsNanogroup opracuje technologie biobójczeNanoGroup opracuje dla firmy Marion innowacyjną technologię, która nada produkowanym przez gdyńską firmę maseczkom ochrony osobistej i chirurgicznym właściwości biobójcze. Umowa ma charakter ramowy, a wynagrodzenie z jej tytułu będzie miało wpływ na wyniki NanoGroup w bieżącym roku.

NanoGroup z umową na nowy projekt

Usługa badawcza NanoGroup ma charakter kompleksowy i obejmuje prace od opracowania koncepcji technologii modyfikacji maseczek ochronnych, poprzez wykonanie partii testowych nowych produktów, aż po wdrożenie opracowanej technologii na linii produkcyjnej wraz z opracowaniem metodologii i doborem urządzeń do procesu kontroli jakości nowych produktów. – Usługi NanoGroup obejmują również wsparcie w procesie certyfikacji oraz ochrony patentowej. Mam nadzieję, że nasze technologie zapewnią Polakom dodatkową, wyjątkowo skuteczną ochronę przed COVID-19. Maseczki będą posiadać dodatkowe właściwości bakterio i wirusobójcze, dzięki którym będą zdecydowanie skuteczniejsze od powszechnie używanych na rynku powiedział prezes d.s. technologii NanoGroup prof. inż. Tomasz Ciach.

Te artykuły również Cię zainteresują
Umowa z NanoGroup S.A. daje nam możliwość zastosowania innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym nasze produkty będą mogły skutecznie konkurować na międzynarodowych rynkach w obszarze higieny i ochrony zdrowia. Współpraca z NanoGroup wpisuje się w strategie poszerzania asortymentu poprzez realizacje zaawansowanych badań badawczo-rozwojowych powiedział prezes Marion – Waldermar Ostrowski.

Umowa z Marion będzie miała wpływ na wyniki NanoGroup w 2020 r. – Warunki umowy są objęte klauzulą poufności. Mogę jedynie powiedzieć, że wynagrodzenie składa się z części stałej, która wpływnie do spółki w tym roku i określonego procentu od sprzedawanych maseczek przez 7 lat od podpisania umowy – mówi Marek Borzestowski.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPre-Market: Nasdaq przecenia się przed wejściem USA, co dalej z rynkiem amerykańskim?
Następny artykułMZN Property miało 0,32 mln zł zysku netto, 0,45 mln zł zysku EBIT w I kw. 2020
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here