Naga MarketsNanoGroup [NNG], QubicGames [QUB] – Gorące spółki dniaDrugą z rzędu, dość udaną sesję zanotował wczoraj NanoGroup. Kurs biotechnologicznej spółki znajduje się na czytelnym wsparciu, mając za sobą niemal 70% spadki. Obecny poziom jest wiec ciekawy pod kątem potencjalnego odbicia. Poprzedni impuls wywołała informacja o biobójczych maseczkach, mimo że nie jest to główny produkt, nad którym firma pracuje. Podczas grudniowej konferencji GPW Innovation Day, prezes spółki wyraził przekonanie, że uda się wprowadzić ją do sprzedaży jeszcze w styczniu. Może to dać pewien impuls na wykresie.

    • Biobójcza maseczka NanoGroup może jeszcze w styczniu trafić do sprzedaży
    • Druga udana sesja na wykresie
    • QubicGames z ambitnymi planami

Ważniejsze projekty to choćby lek na raka jajnika PolEpi – tu zakończono już badania przedkliniczne. Rozwiązanie jest już opatentowane na najważniejszych rynkach świata, w tym w UE, USA, Chinach i Japonii. Pozytywne wyniki badań dotyczą także innowacyjnego rozwiązania do transportu narządów do przeszczepów. Urządzenie do transportu nerek KidneyOX i płyn perfuzyjny NanOX będa badane na dużych zwierzętach jeszcze w I kwartale roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
45,30 zł w ostatniej rekomendacji

Rozwiązanie ma pozwalać na przechowywanie nerek do 5 dni. Zastosowany płyn zastępuje krew i umożliwia przenoszenie gazów oddechowych, dwutlenku węgla i tlenu. Właściwości te zostały już potwierdzone badaniami na zwierzętach.

nanogroup

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Reakcja popytowa na wsparciu

Na tej samej, wspomnianej konferencji swoje plany na 2021 rok przedstawił także producent gier QubicGames. W przyszłym roku najważniejsze nadchodzące tytuły to kontynuacje gier BIT.TRIP, Real Boxing 2, Good Night, Knight, Epistory i Pocket Mini Golf 2. Oprócz tego QubicGames zamierza postawić na własne produkcje. Spółka chce skupić się na większych tytułach, dlatego na początku 2021 roku wydanych będzie więcej gier, a potem będzie ich trochę mniej, zdradził prezes Qubic Games.

Obecnie QubicGames pracuje nad dwoma segmentami gier. Pierwszy to seria Pocket Mini Golf, gdzie studio tworzy dodatki do pierwszej części oraz drugą część, która jest w fazie koncepcyjnej. Na podobnym etapie jest gra Pocket Bowling. Druga odnoga to tzw. Family Entertainment, nad którą pracować będzie specjalnie utworzona do tego spółka Forests Spirits.

qubicgames

W tym segmencie znajdują się takie tytuły jak Coloring Book i Puzzle Book oraz powstająca kontynuacja tego pierwszego tytułu. W przyszłym roku QubicGames chce wejść w produkcję gier na komputery osobiste z portami gier Myths and Dungeons, Robonauts i Geki Yaba (premiera szykowana na I kw. 2021 roku) oraz konsole nowej generacji. W tym celu zawiązano spółkę Untold Games, która już teraz pracuje nad 5 nowymi projektami. Na wykresie, spółka traci już ponad 50% i obecnie kurs oscyluje przy czytelnym wsparciu.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here