Naga MarketsSpadki na rynkuNanoGroup odnotowało 1,54 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w 2019 r. wobec 2,62 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Finax

Spółka raportuje ostatni rok

Strata operacyjna wyniosła 1,71 mln zł wobec 2,7 mln zł straty rok wcześniej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 0,35 mln zł w 2019 r. wobec 0,11 mln zł rok wcześniej.

“Zarówno emitent, jak i grupa kapitałowa w podstawowej działalności nie uzyskali, jak dotąd przychodów ze sprzedaży produktów, towarów lub materiałów. Jedynymi przychodami na poziomie operacyjnym grupy kapitałowej w okresie objętym historycznymi informacjami finansowymi były rozliczane dotacje ze środków Unii Europejskiej. Docelowo swoją działalność grupa kapitałowa zamierza finansować poprzez zawieranie umów partneringowych z innymi firmami biotechnologicznymi lub farmaceutycznymi, a także oferując usługi badawcze oraz usługi o charakterze konsultacyjnym w zakresie uzyskanych postępów prac badawczo-rozwojowych” – wyjaśniono w raporcie.

W ujęciu jednostkowym strata netto w 2019 r. wyniosła 0,9 mln zł wobec 1,44 mln zł straty rok wcześniej.

W skład NanoGroup wchodzą trzy spółki zależne działające od kilku lat (NanoVelos S.A., NanoSanguis S.A., NanoThea S.A.), w których prowadzony jest rozwój pięciu zaawansowanych projektów biotechnologicznych. NanoGroup koordynuje i nadzoruje działania poszczególnych spółek zależnych, będąc ośrodkiem, w którym podejmowane są decyzje dotyczące tworzenia i realizacji strategii rozwoju. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od grudnia 2017 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here