Naga MarketsNanoGroup ma umowę na produkcję kandydata na lek onkologiczny PolEpiNanoVelos – spółka zależna NanoGroup – zawarła umowę z Guangdong Sunho Pharmaceutical dotyczącą produkcji pierwszej partii kandydata na lek onkologiczny o nazwie PolEpi oraz placebo, podało NanoGroup. Zawarcie umowy jest jednym z ważniejszych etapów pośrednich w procesie uzyskania przez NanoVelos leku na raka jajnika.

InvestCuffs

NanoGroup zawarła nową umowę

“Produkcja materiałów odbędzie się w Chinach zgodnie z zasadami (Good Manufacturing Practice) obowiązującymi dla produktów leczniczych w Unii Europejskiej oraz poza Unią Europejską. Zgodnie z umową produkcja ma zostać zakończona w terminie 30 dni po zakończeniu optymalizacji procesu liofilizacji oraz skompletowaniu wszystkich akcesoriów i składników. NanoVelos zakłada, że produkcja zostanie zakończona do 30 września 2021 r. Zamówione przez NanoVelos materiały są niezbędne do zakończenia badań przedklinicznych i rozpoczęcia badań klinicznych w kierunku leczenia raka jajnika u pacjentów. Pierwszą fazę badań klinicznych przeprowadzi Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W skład NanoGroup wchodzą trzy spółki zależne działające od kilku lat (NanoVelos S.A., NanoSanguis S.A., NanoThea S.A.), w których prowadzony jest rozwój pięciu zaawansowanych projektów biotechnologicznych. NanoGroup koordynuje i nadzoruje działania poszczególnych spółek zależnych, będąc ośrodkiem, w którym podejmowane są decyzje dotyczące tworzenia i realizacji strategii rozwoju. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od grudnia 2017 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here