Naga MarketsO godzinie 16:00 United States Census Bureau opublikowało dane dotyczące zamówień w fabrykach za lipiec 2017. Jak się okazało, spadek o 3,3% pokrył się z oczekiwaniami rynków. Był to najwyższy spadek w ujęciu miesięcznym w tym roku. Pozytywnie zrewidowany został natomiast odczyt za czerwiec (wzrost z 3,0% na 3,2%).
źródło: www.census.gov

Osłabienie dolara amerykańskiego

Po wspomnianym wyżej odczycie do główny walut osłabia się dolar amerykański. Tym samym na parze walutowej AUDUSD kontynuowane są wzrosty trwające od początku sesji.

Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym, notowania zamknęły się ostatnio znacznie ponad oporem przy 0.7993 i testują obecnie górne ograniczenie kanału.

Analizę instrumentu wykorzystać możesz na rachunku u brokera uTrader. Stawki zwrotu oraz momenty wygasania opcji sprawdzisz na koncie demonstracyjnym >>

Cena wznosząc się na poziomy, które widziane były ostatnio na początku ubiegłego miesiąca wydaje się wyłamywać opór na 0.7993. Warto natomiast obserwować jak zakończy się test górnego ograniczenia kanału. Powrót podaży w tych okolicach może bowiem doprowadzić do korekty ostatniego impulsu wzrostowego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here