Naga MarketsW poniedziałkowym wydaniu programu Surowcowe.info Bogusz Kasowski poruszył kwestie bieżące na rynku surowców. Pokłosiem wojny handlowej i tegorocznych wiosennych powodzi jest informacja od bankierów ze środkowego zachodu USA, którzy poinformowali, że odsetek pożyczek rolnych, których klienci mają problemy ze spłatą, osiągnął najwyższy poziom od 20 lat w drugim kwartale tego roku.  Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Wojna handlowa zbiera „żniwo”

Wskaźnik problemów ze spłatą wynosi 6,2% pożyczek. Spadły również wartości gruntów rolnych w regionie o 2% w Q2 2019, a w przypadku Iowa spadek wartości wynosi aż 3% w ciągu kwartału. 70% rolników z Illinois, Indiany i Michigan zostało dotkniętych powodziami w tym roku.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here