Naga Marketssaudi aramcoW środowym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat IPO Saudi Aramco, które najprawdopodobniej rozpocznie się 3 listopada. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Ostateczna decyzja należy do saudyjskiego księcia

Saudi Aramco planuje rozpocząć swoje IPO 3 listopada – jak wynika z nieoficjalnych informacji, jednak Saudyjski kanał informacyjny Al-Arabiya podaje że Aramco rozpocznie subskrypcję dla inwestorów w swojej pierwszej ofercie publicznej 4 grudnia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Cena akcji ma zostać podana do publicznej wiadomości 17 listopada, a obrót na saudyjskiej giełdzie Tadawul ma się rozpocząć 11 grudnia. Ostateczną decyzję o IPO podejmie i tak saudyjski książę. IPO nie powinno mieć wpływu na notowania ropy, jednak myślę, że notowania ropy będą silnie oddziaływały na wycenę i tego jak inwestorzy podejdą do spółki – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here