Naga MarketsO godzinie 16:00 na rynek napłynęła informacja z National Association of Realtors dotycząca sprzedaży istniejących nieruchomości w lipcu br. Jest to najważniejszy odczyt w dniu dzisiejszym dla amerykańskiej gospodarki.

Kolejny miesiąc z rzędu widoczny jest spadek sprzedaży istniejących nieruchomości. Tym razem o -1,3%, do 5,44 miliona. Dodatkowo w dół zrewidowany został odczyt z poprzedniego miesiąca: 5,51 mln wobec 5,52. Warto dodać, że obecny odczyt jest najniższy jaki odnotowano w tym roku.

Eurodolar jednak powróci do wzrostów?

Pierwsze 5 minut po odczycie omawianych danych przyniosło umocnienie głównej pary walutowej, które jest obecnie korygowane. Cały czas jednak ruchy spadkowe wydają się być jedynie korektą ruchu wzrostowego zapoczątkowanego tuż przed godziną 13 dzisiejszego dnia.

Istotny obszar wsparcia dla dzisiejszej sesji znajdziemy w obrębie 1.1785. Z kolei opór widoczny jest blisko poziomu 1.1820, w którego okolicach uformował się wczorajszy wierzchołek.

Analizę instrumentu wykorzystać możesz na rachunku u brokera uTrader. Stawki zwrotu oraz momenty wygasania opcji sprawdzisz na koncie demonstracyjnym >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here