whitebit

Najlepsze pozycje na ten tydzień według Barkleys

8 lipca 2013

Barkleys Capital podał najlepsze według niego pozycje na obecny tydzień:

Inwestorzy grający krótkoterminowymi strategiami makro powinni kupować dolara sprzedając Euro, Funta szterlinga oraz Jena. Rozważyć również należy kupno AUD/NZD.

Swoje bycze postrzeganie dolara bank tłumaczy w następujący sposób:

“Wyraźny wzrost zatrudnienia w USA sugeruje, że możliwa jest zmiana polityki niskich stóp procentowych już od listopada, podczas gdy banki centralne innych nisko oprocentowanych walut takich jak ECN, BoE i BoJ pozostaną gołębie w najbliższej przyszłości. Kontrast pomiędzy bankami centralnymi może spowodować umocnienie USD w stosunku do EUR, GBP i JPY.

Co do Aussie Barkleys tłumaczy to następująco:

“To krótkoterminowa taktyczna pozycja, która dotyczy raportu o bezrobociu, który ukaże się 11 lipca. Spodziewamy się dobrych danych, które wspierać będą Dolara australijskiego. Biorą pod uwagę siłę USD, lepszym wyborem będzie zagranie longa na AUD/NZD niż na AUD/USD.”

Źródło: eFXnewsZapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj