Naga MarketsZłoto w ostatnim tygodniu nakreśliło kilka układów geometrycznych, jednak zdecydowanie najbardziej precyzyjny był „short” z 15-tego maja, który wynikał z:

1)      Markowania świecy popytowej

2)      Układu harmonicznego Gartley’a – wariant prospadkowy

3)      Strategii amerykańskiej

 2014-05-16gold1

Warto zwrócić uwagę na dodatkowe potwierdzenia jakie wystąpiły w tym setup’ie. Zawróćmy zatem uwagę na niebieskie strzałki pokazujące ważny historyczny opór cenowy, który powstrzymał wzrosty kolejno w dniach 15 oraz 25 maja.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czy zamknięcia świec mają znaczenie w układach harmonicznych i jak to wykorzystać na swoją korzyść – przyjdź we wtorek o 19.00 na darowe konsultacje!

Najgorszą transakcją (co nie znaczy stratną) okazał się wtorkowy short na USDJPY wynikający ze strategii FTS.

2014-05-16USDJPY1

O ile wejście w pozycję było bardzo precyzyjne (niecałe 5 pipsów „cofki”), to prowadzenie pozycji pozostawiło wiele do życzenia… Ostatecznie pozycja została zamknięta z zyskiem +19 pipsów, jednak target ustawiony był o wiele niżej, sięgał blisko 100 pipów (na chwilę obecną pozycja miała by +115 pipsów jeśli została by przetrzymana przez te kilka sesji).

Gdzie popełniliśmy błąd i dlaczego nie jesteśmy zadowoleni z tego „pechowego” trade’u? O tym we wtorek o 19.00!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here