Naga Markets fibonacciNajlepszym zagraniem w ostatnim tygodniu marca była długa pozycja na „kiwi”, która otwarta została 24 marca o godzinie 14:50. Walor ten obserwowaliśmy już od 20 marca- lokalnego dołka, który posłużył nam do wyznaczenia układu harmonicznego za pomocą odpowiednich mierzeń Fibonacciego. Początek mierzenia nastąpił od lokalnego dołka (zielona elipsa na wykresie) do końca fali z godziny 11:00 następnego dnia.

Jaki układ harmoniczny pojawił się w tym zagraniu? Od tego zaczniemy wtorkowe spotkanie!

Transakcję otworzyliśmy w momencie jak rynek potwierdził silnymi świecami popytowymi byczy charakter. Niebieską linią zaznaczyliśmy lokalną linię trendu, która wyraźnie wybita została w okolicach godziny 13:00. SL wyniósł 28 pipsów natomiast target zrealizowany został na poziomie 86 pipsów.

We wtorek pokażemy na platformie czym są żółte prostokąty i dlaczego są one tak ważne w aktywnym prowadzeniu pozycji

 

Pozycja na Złocie w naszej ocenie była spóźniona, gdyż pierwszy obszar reakcji nastąpił już 26 marca w godzinach wieczornych. Zagranie w dniu następnym wynikało z bardzo podobnego układu- zewnętrznego mierzenia ostatniej korekty na interwale jedno godzinowym (H1). Rynek trzykrotnie testował ten obszar, jednak nasze wejście nastąpiło nieco później, gdyż czekaliśmy na wyraźny popyt. Ponad to liczyliśmy na wybicie układu zasady zmiany biegunów (ostatniego lokalnego oporu) jednak statystyka niemile nas zaskoczyła, co w konsekwencji skończyło się małą stratą.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here