Naga MarketsW poprzednim tygodniu najlepszą transakcją był poniedziałkowy short na Złocie. Zagranie było typowym układem, w którym dołączyliśmy się do istniejącego trendu- fali spadkowej. W typ setup’ie wykorzystaliśmy obecność korekty pędzącej, która już na samym początku wyznaczyła nam ważną geometrię, którą wzięliśmy pod uwagę w naszych zagraniach.

Złoto

Dla lepszego zobrazowania sytuacji postanowiliśmy powiększyć historię zagrania tak aby pokazać szerszy kontekst rynkowy- siłę układów, które w ciągu ostatnich dni „trzymały” rynek Złota.

Wejście w pozycję nastąpiło na fali „CD” struktury korekty prostej. Transakcja zawarta została po obecnej cenie rynkowej, a realny stosunek zysku do ryzyka wyniósł blisko 3:1.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo patrzeć na rynek i czym jest schemat Elliott’owski dołącz do wtorkowych spotkań webinarowych!

Złoto

Target wynikał z zewnętrznych mierzeń Fibonacciego wykonanych na najważniejszych układach korekcyjnych. Zwracamy uwagę na zieloną elipsą i reakcję rynku Złota w tym ważnym obszarze cenowym.

Prawidłowe wyznaczenie końcowego target aby wyjść z pozycji tak precyzyjnie pokazane będzie krok po kroku już dzisiaj o godzinie 19.00!

Kanadyjczyk w ciągu dwóch dni (24 oraz 25 kwietnia) aż pięciokrotnie testował obszar wewnętrznego zniesienia Fibonacciego 61.8%. Nasze zagranie okazało się być niezwykle agresywne, gdyż wchodziliśmy na szóstym reteście tego prostego układu i nasz SL został wybity niemalże co do pipsa… Przypadek? Niekoniecznie!

USD/CAD

ZAPAMIETAJ! Znajomość układów harmonicznych zwiększa skuteczność Twojego tradingu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here