Naga MarketsFibonacci

Układ Leonarda– nasza autorska formacja harmoniczna, w poprzednim tygodniu była nie tylko dokładnie omówiona podczas webinaru (ZOBACZ NAGRANIE TUTAJ) ale także wystąpiła na rynku CADJPY 05 maja br. Układ wymagał prawidłowego rozegrania tj.  • Wyczekania na drugi test linii układu (wynikającego z położenia punktu „D”)
  • Wejścia w rynek agresywnie na świecy markującej podaż

 

2014-05-08 CAD/JPY

Pozycja częściowo została zamknięta na pierwszym ważnym S/R, gdyż obawialiśmy się konsolidacji, tudzież chwilowej korekty, natomiast reszta pozycji została przetrzymana na kolejne sesje i w konsekwencji również doszła do wcześniej założonych targetów.

Pozycja prowadzona była za pomocą OVERBALANCE (zielone prostokąty).

Jak zmaksymalizować swój trading w silnych trendach? O tym we wtorek o 19.00

Transakcja na „franku” z 7 maja została przez nas niedokładnie rozegrana, co w konsekwencji doprowadziło do tego, że wylądowaliśmy na „BE”. Zwróćmy uwagę na poziomą linię, która pokazuje nam bardzo silne wsparcie (zaznaczone na wykresie elipsami) oraz reakcję ceny po ponownym teście tego układu, co świadczy o biegunowości tego wsparcia, które teraz stało się dla rynku oporem cenowym. Nasza rekcja w tym miejscu powinna być natychmiastowa – powinniśmy zamknąć część pozycji z zyskiem ~20 pipsów, a resztę pozycji zostawić na „zero”, jednak my wykonaliśmy tylko tę drugą czynność…

Z czego natomiast jesteśmy zadowoleni w tym układzie? Z ochrony kapitału! Gdyż wg zasad Fibonacci Team’u to jest kluczowy element, który powinien zrozumieć każdy Trader.

invest

USD/CHF

W którym momencie zabezpieczać swoją pozycję, tak aby ochronić nasz portfel? Podczas spotkania odniesiemy się do konkretnych zagrań podczas których zobaczysz nasze zarządzanie pozycją.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here