Naga MarketsFibonacciPsychologiczne poziomy działają na forexie!

Stwierdzenie to nie jest przypadkowe. Wynika z naszych obserwacji, a poparte jest określoną ilością zagrań, które wykonaliśmy m.in. wykorzystując obecność ceny w okolicach round level’i.Przykład takiego zagrania znajduje się poniżej. Pierwsza transakcja, okazała się stratą, dlatego, że nie została zabezpieczona w odpowiednim momencie na „BEP”.

Wynik z tej pozycji to -11 pipsów, jednak na chwilę obecną jest już odrabiana (wynik z otwartej transakcji to +27 pipsów).

Przesłanki otwarcia pozycji:

 

Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego okrągłe poziomy działają i z czego to wynika zapraszamy Cię na darmowe spotkanie, na którym omówimy sposób inwestowania pod round level’s!

Zdecydowanie najlepszym setup’em w mijającym tygodniu był long na złocie, który jest typowym przykładem Miner’owskiej koncepcji DTFM. Poziom, który został wyznaczony na początku maja idealnie zadziałał, potwierdzając w ten sposób znaczenie zewnętrznych współczynników Fibonacciego.

invest

 

 

Wejście w pozycję nastąpiło na niższym interwale czasowym z uwagi na precyzję jaką chcieliśmy uzyskać. Target wynikał ze wcześniejszej reakcji rynkowej (widoczne wyhamowanie rynku na poziomie 127,2%), a stosunek zysku do ryzyka wyniósł w tym zagraniu niecałe 4:1

 

 

Chcesz wiedzieć co przygotowaliśmy dla Ciebie na weekend?

 Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here