Naga MarketsJaki jest najgorszy scenariusz dla bitcoina w tym miesiącu? Inwestor i twórca popularnego modelu wyceny giełdowej BTC PlanB twierdzi, że jego model wyceny S2F jest w fazie „make or break”, gdzie albo trend wzrostowy zostanie potwierdzony lub unieważniony w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Kurs BTC/USD spada o 3% na początku nowego tygodnia docierając w okolice 34 000 USD.

  • Model S2F jest tradycyjnie stosowany do towarów takich jak złoto i srebro
  • Cena zamknięcia BTC w czerwcu wyniosła 35 037 USD, znacznie poniżej modelu S2F, jak w styczniu 2019 r.
  • Najgorszym scenariuszem dla bitcoina w tym miesiącu jest miesięczne zamknięcie na poziomie 28 000 USD

Bitcoin (BTC): 64 000 dolarów nie było szczytem rynku byka – PlanB

Model S2F jest tradycyjnie stosowany do towarów takich jak złoto i srebro. Prognozuje wydajność zasobu w oparciu o założenie, że cena rośnie, gdy zasób staje się coraz rzadszy. PlanB wykorzystał S2F prognozując, że bitcoin osiągnie szczyt w wysokości 288 000 USD w tej hossie, choć analityk przyznaje w ostatnim czasie, że niedźwiedzia akcja cenowa BTC zaczyna kwestionować jego model.Cena zamknięcia w czerwcu wyniosła 35 037 USD, znacznie poniżej modelu S2F, jak w styczniu 2019 r. Następne sześć miesięcy będzie kluczowe i wskaże czy kontynuujemy trend wzrostowy czy nastąpi jego negacja – napisał.

Źródło: PlanB/Twitter

Według PlanB, najgorszym scenariuszem dla bitcoina w tym miesiącu jest miesięczne zamknięcie na poziomie 28 000 USD. Jednak zwolennik BTC uważa, że nadchodzą lepsze dni dla wiodącej na świecie kryptowaluty i wskazuje, że ​​najgorsze możliwe miesięczne zamknięcie dla BTC w sierpniu wynosi 47 000 USD. Ekspert twierdzi również, że 64 000 dolarów nie było szczytem rynku byka.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) spada na początku nowego tygodnia

Notowania BTC/USD znajdują się pod presją sprzedających w poniedziałek osuwając się o 3% w okolice poziomu 32 000 USD. Dalszy spadek powinien doprowadzić do testu lipcowego minimum 32 700 USD z celem na okrągły poziom wsparcia 30 000 USD. Jego trwałe przebicie może wywołać kolejną falę wyprzedaży. Z drugiej strony dopiero powrót powyżej oporu 42 000 USD wyhamowałby presję podaży, która dominuje od połowy kwietnia.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kryptowaluty informacje | akcje pge | pekao kurs | akcje mercator | mercator notowania | waluta euro | rekomendacje gpw |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here