Naga MarketsNajwiększy broker świata GMO CLICK wchodzi do EuropyPo niezadowalających wolumenach tradingowych opublikowanych przez tokijską giełdę, mogliśmy się spodziewać, że raporty japońskich brokerów również przyniosą przeciętne lub słabe wyniki. Na pewno sprawdziło się to w przypadku GMO Click – przedsiębiorstwo potwierdziło odwrócenie trendu wzrostowego, który zauważalny był w pierwszym kwartale 2014 roku.

Platforma skierowana do klientów detalicznych – FXNeo – osiągnęła w kwietniu wynik gorszy o 10% w porównaniu do marca. Łączny, miesięczny wolumen wyniósł 607 miliardów dolarów. Daje to najgorszy wynik w roku bieżącym.

W przypadku innej platformy należącej do GMO Click – Click 365 – spadek jest jeszcze ostrzejszy. Wolumen tradingowy wyniósł 2,9 miliarda dolarów zmniejszając się o ponad 23%. Może to być niemałym zaskoczeniem. Szczególnie, że liczba nowych i aktywnych rachunków klienckich w przypadku platform,y cały czas się powiększała. Możliwe, że malejąca zmienność najważniejszych sektorów FX odbiła się na branży bardzo dotkliwie.

Duzi gracze instytucjonalni nie czują się komfortowo stając przed koniecznością podejmowania dużych decyzji tradingowych – zamiast tego czekają na wyraźniejsze wskazówki ze strony banków centralnych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here