Naga MarketsMaksymilian BączkowskiPortal Comparic.pl wraz ze wsparciem partnera Purple Trading kontynuuje serię edukacyjną „Rozmowy Traderów”, w ramach której rozmawiamy ze znanymi ekspertami rynku. Podczas minionych spotkań inwestorzy mieli możliwość wysłuchać rozmowy m.in z Andrzejem Haraburdą, Grzegorzem Moskwą, Pawłem Szwajcarem natomiast już 26 lutego odbędzie się spotkanie z Maksymilianem Bączkowskim, redaktorem portalu Comparic.pl, a przede wszystkim aktywnym traderem.


Najczęstsze błędy traderów?

Maksymilian Bączkowski od 2012 aktywnie handluje na rynku OTC/FX jako daytrader. Jest założycielem Szczecińskiego Klubu Inwestora „Trading Club Szczecin” a przede wszystkim twórcą autorskiej strategii “PSV” – podejścia do inwestycji krótkoterminowych. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynku Forex, pasjonat rynków kapitałowych, ekonomii i wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Kilkukrotnie nominowany w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016, 2018 i 2019 roku.

Purple Trading - Twój broker STP. Ty tradujesz, my asystujemy! SPRAWDŹ NAS
77,4% detalicznych kont CFD traci pieniądze.
Strategia PSV.

Podczas najbliższego webinaru w ramach cyklu „Rozmowy Traderów” Maks Bączkowski odpowie m.in. na pytania:

  • Jakie błędy popełniają traderzy?
  • Jakie pułaki psychologiczne czyhają na traderów?
  • Jak pracować nad samodyscypliną w handlu?

W odróżnieniu od przyjętych standardów webinarowych, nasze spotkanie będzie mieć charakter wymiany myśli, a razem z czytelnikami Comparic.pl postaramy się poznać kluczowe doświadczenia naszego gościa.

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z M.BĄCZKOWSKIM

Na naszej grupie facebookowej, można proponować zarówno pytania dla naszych gości, jak również kandydatów na gości w kolejnych webinarach. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here