Naga Marketssukces krokNie ulega wątpliwości, że obecna sytuacja na rynku pracy wcale nas nie rozpieszcza. Jednak te dość trudne czasy stanowią idealną podstawę ku temu, aby rozwojowi ulegały liczne specyficzne branże. Pomimo panującego kryzysu gospodarczego wiele osób nie musi martwić się o swoją przyszłość zawodową. O jakich stanowiskach mowa? Jaki zatem kierunek studiów na uczelni wyższej wybrać, aby być spokojnym o swoje zatrudnienie?

Wybór kierunku nie jest łatwą sprawą. W tym przypadku należy wykazać się nie lada odpowiedzialnością oraz dojrzałością psychiczną, gdyż jego wybór w istotnym zakresie będzie rzutować na nasze dalsze życie. Dlatego warto wiedzieć, jakie profesje zapewnią nam bezpieczną przyszłość oraz możliwość rozwoju osobistego.

Manager E-commerce

Nie od dziś wiadomo, że Internet jest bogatym źródłem informacji. W sferze biznesowej ma jednak o wiele większe zastosowanie. Z roku na rok wzrasta liczba firm, które wykorzystują sieć jako jeden ze swoich kanałów sprzedaży. Dlatego coraz częściej możemy obserwować odejście od klasycznego sposobu zawierania transakcji. W związku z tym, osoby mające doświadczenie w branży e-commerce mogą liczyć na stabilne i bezpieczne zatrudnienie, z dużymi możliwościami rozwoju.

Specjalista ds. e-marketingu

Internet jako element efektywnych działań biznesowych jest chyba najlepszym sposobem na dotarcie do znacznej rzeszy odbiorców. A co za tym idzie, na zainteresowanie potencjalnych klientów ofertą swojej firmy. Co zatem potrzebne będzie na tym stanowisku? Z pewnością kreatywność oraz specjalistyczna wiedza na temat zagadnień związanych z branżą e-commerce.

Programista

Na liście najbardziej poszukiwanych zawodów nie brakuje również programistów. Zapotrzebowanie na ten zawód chyba nigdy nie ulegnie wyczerpaniu. Ten fakt zatem jest wystarczającym dowodem na to, że kilka lat studiów nie pójdzie na marne. Zdobyta wiedza, zarówno teoretyczna, jak i praktyczna okaże się niezbędna do wykonywania obowiązków służbowych u wielu pracodawców. Kogo najczęściej szukają właściciele firm? Przede wszystkim programistów języków Java, .NET, PHP. Na brak ofert pracy narzekać nie będą mogli programiści aplikacji mobilnych na platformy Android, iOS, Windows Phone, etc.

Logistyk z wiedzą branżową

Choć na początku zawód ten może brzmieć niezwykle zagadkowo, to w gruncie rzeczy określa osoby, które zdobyły odpowiednie specjalizacje w obsłudze logistycznej podmiotów ze ściśle określonej branży. Aby móc wykonywać taki zawód, konieczne będzie ukończenie studiów, zdobycie doświadczenia zawodowego, a także ciągłe pogłębianie swojej wiedzy.


Gdzie szukać pracy?

Wszystkich pragnących zdobyć stabilne zatrudnienie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy GoWork. Wspomniana firma nie tylko prezentuje ciekawe propozycje zatrudniania z wyżej wymienionych branż, ale dodatkowo kształci w tych profesjach, dzięki czemu znalezienie atrakcyjnej pracy nie musi graniczyć z cudem. W szkołach policealnych GoWork nie brakuje interesujących kierunków, które umożliwią bezpieczny start w przyszłość. GoWork zapewnia pokaźną bazę ogłoszeń oraz niezwykle szeroką ofertę szkoleń, o czym można się przekonać odwiedzając stronę internetową praca – www.gowork.pl.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here