Naga MarketsSzybkie spojrzenie na spółki, które mogą być grane na początku przyszłego tygodnia. Czysta technika bez fundamentów.

Graj na akcjach polskich i zagranicznych spółek razem z HFT Brokers >>

Te artykuły również Cię zainteresują
Bumech [BMC]:

Spółka w dynamicznym trendzie wzrostowym, która przez ostatni tydzień przeszła korektę spadkową. Na wykresie godzinowym widać odbicie od wsparcia i ostatnia godzina notowań to zdecydowany wzrost przy rosnącym wolumenie. Może być ciekawie już w poniedziałek:

bmc_60

Mirbud [MRB]:

Spółka rośnie od końca roku 2015 i w piątek dotarła do silnego oporu. Jeśli wzrosty mają być kontynuowane to powinien on zostać przebity. To może być kluczowy czas dla notowań Mirbudu.

mrb_d

TIM SA [TIM]:

W piątek kurs przebił ważny opór i zamknął się najwyżej od sierpnia 2015. Kolejny opór jest na 11zł i tam powinna wkrótce dotrzeć cena, co oznacza przynajmniej 10% wzrost. Jeśli pojawi się korekta to powinna przetestować wcześniejszy opór od góry i wtedy odbić.

tim_d

BIOMED-LUBLIN [BML]:

36% wzrostu po informacji o terminie zgromadzenia wierzycieli w celu głosowania nad układem. Rynek kocha spółki będące blisko upadłości, jeśli tylko pojawia się informacja o możliwym ratunku. Technicznie najbliższym oporem będzie 1,43 a po jego przebiciu praktycznie już 2zł.

bml_d

CUBE ITG [CTG]:

Spółka na bardzo dużym wolumenie wybija opór i znajduje się najwyżej od 2014 roku! Najbliższym oporem powinno być 8zł, a jeśli i ta bariera zostanie pokonana to 10zł, które jest też psychologiczną barierę z dwóch powodów -równy poziom, oraz spółka ogłosiła skup akcji do maksymalnej ceny właśnie 10zł.

ctg_d

FOTA [FOT]:

Kolejna spółka, która wydaje się być blisko upadłości. Fota kosztowała kiedyś ponad 50zł, ale od 2007 roku stopniowa spada i tak naprawdę patrząc na wykres miesięczny ostatnie wzrosty to coś co ma jakieś szanse przełamać tą tendencję (oczywiście ciężko to prorokować już teraz).

Przyglądając się wykresowi widać ogromne wybicie z 60 groszy w 3 sesje na 1,30 i korektę równie gwałtowną jak wcześniejsze wzrosty. Cena zatrzymała się na podwójnym dnie na 90 groszy i biorąc pod uwagę malejące obroty to może być dno i początek kolejnej fali wzrostowej (o ile oczywiście taka nastąpi).

Warto zwrócić też uwagę na lukę wzrostową na 80gr. Bardzo często rynek dąży do jej domknięcia, dlatego jeśli 90 groszy się nie obroni, to dopiero 10 groszy niżej będą oczekiwać większe zlecenia kupna.

fot_d(2)

Skotan [SKT]:

Czwartkowa sesja przyniosła prawdziwy wystrzał kursu po informacji o sprzedaży udziałów w spółce celowej na rzecz Synthosu. Tak jak wspominałem na początku nie mamy zamiaru zajmować się i interpretować fundamentów dlatego nie pokuszę się o ocenę tej wiadomości. Natomiast czysto technicznie Skotan naruszył opór i mogło to zwiastować wzrosty w piątek. Tak się nie stało i cena spadła do wsparcia w okolicach 75 – 76 groszy. Jeśli wzrosty mają być kontynuowane to poziom ten musi się obronić.

skt_dConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here