Naga MarketsOd kilku dni  panują silne spadki na GPW, rynkach zagranicznych, osłabienie walut takich jak PLN, a umocnienie złota, franka, jena. Odczuwają to wszyscy, od inwestorów, przez kredytobiorców, po zwykłych konsumentów, którzy widzą rosnące ceny w sklepach.

Jak jednak prezentuje się obraz gospodarki polskiej z punktu widzenia makroekonomicznego? Czy bezrobocie w Polsce jest faktycznie tak niskie? Czy niedługo ponownie zobaczymy franka szwajcarskiego za 4,5 zł?

Ponadto spółki są mocno przecenione, ale wciąż brakuje na nie popytu. Pamiętając, że mamy temat zamknięcia OFE, dodając do tego wzrost ryzyka na świecie, eskalację handlową i zupełną nowość – ponownie wojnę walutową, to trudno oczekiwać poprawy. Choć może to wszystko to zasłona dymna, która pozwoli zakupić akcje po wyjątkowo dobrych cenach?

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here