Naga MarketsTrwa długi weekend, ale GPW nie odpuszcza dlatego postaram się przyjrzeć kilku spółkom, które mogą być grane na początku tygodnia. W zeszłym tygodniu rzeczywiście kilka ze spółek, którym się przyglądaliśmy przyniosło sporo emocji LINK:

Krezus [KZS]:

Te artykuły również Cię zainteresują
Piątek to niemal 10% wzrost i wybicie ponad ostatni szczyt. Spółka odbiła od podwójnego dna w okolicach 2,80zł i to może być oznaka kontynuacji trendu. Opory widać na 5zł oraz kolejny w okolicach 6zł.

kzs_d

EKO Export SA [EEX]:

W czwartek spółka mocno wybiła i pojawiły się duże obrotu. Emocje cały czas są obecne na rynku, a przyglądając się wykresowi na H1 widać, że są dwa lokalne wsparcia. Jedno zaraz poniżej piątkowych minimów, a drugie na  11,80zł.  Po tak dużych ruchach często następuje kontynuacja, dlatego to może nie być koniec wzrostów na spółce:

eex_60

Tamex [TOS]:

Tamex to spółka z NewConnect charakteryzująca się bardzo niewielką ilością akcji w obrocie. Po serii informacji o kontraktach, kolejny na ponad 9 mln (przy kapitalizacji całej spółki około 11 mln) wreszcie miał też odzwierciedlenie na wykresie. Sesja otworzyła się luką i i przy bardzo dużych obrotach rosła. Niestety jednak popyt nie zdołał zamknąć świecy wysoko i pod koniec sesji podać zepchnęła cenę o kilka procent. Po tak dużym wolumenie wydaje się, że spółka powinna być jeszcze grana, a dobrą okazją do kupowania wydaje się domknięcie luki wzrostowej, czyli spadek do 53 groszy za akcję.

tos_d

Fota SA [FOT]:

Fota w zeszłym tygodniu we wtorek mocno wybiła, ale popytowi zabrakło zdecydowania i przy mniejszych obrotach nastąpił powrót do okolic 1zł. Wydaje się, że jest to teraz silne wsparcie i jeśli mają pojawić się jeszcze wzrosty, to właśnie z tego poziomu.

fot_60

Benefit Systems SA [BFT]:

Bardzo ciekawie i stabilnie wygląda półka Benefit. W drugiej połowie kwietnia zaczęły się dość zdecydowane wzrosty, które z okolic 400zł doprowadziły spółkę do 540zł. Wykres wygląda imponująco i jest to zdrowy trend wzrostowy. Gdyby pojawiła się korekta spadkowa, wydaje się, że warto rozważyć dołączenie do tego trendu:

bft_dConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here