Naga Markets webinar


Przegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


AUDUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDUSD zauważymy, że od trzech tygodni rynek testował techniczny poziom wsparcia, w którym kilkukrotnie pojawiały się silne reakcje popytowe, na skutek których, na interwale tygodniowym powstawały potężne świece pin-br.

AUDUSD Weekly

Za potencjalnymi wzrostami przemawia także obecna sytuacja na interwale dziennym, gdzie zauważymy, iż na skutek dzisiejszych wzrostów kurs wybił górą z trwającej od połowy czerwca br. konsolidacji. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się zatem silna reakcja podażowa, która mogłaby zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się dalszych wzrostów.

AUDUSD Daily

GBPUSD

Pro-wzprsotowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPUSD, gdzie również na skutek dzisiejszych wzrostów kurs pokonał techniczny poziom oporu. Jeżeli więc tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 1.3460.

GBPUSD H4

NZDUSD

Niezwykle interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej NZDUSD, gdzie na skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów kurs dotarł w okolice dość istotnego, technicznego poziomu oporu.

Póki co, w okolicy tego poziomu nie pojawiła się jednak jeszcze silna reakcja podażowa, która mogłaby sygnalizować potencjalne jego odrzucenie. Niemniej jednak, trwałe pokonanie bądź odrzucenie obecnie testowanej strefy mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie.

NZDUSD Daily

GOLD

Bardzo podobnie wygląda także obecna sytuacja na złocie, gdzie na skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów kurs dotarł w okolice lokalnego oporu i mierzenia 38,2% korekty Fibonacciego.

Jak wspominałem już wczoraj, w trakcie naszej coniedzielnej odprawy traderów, trwałe pokonanie bądź odrzucenie tej strefy mogłoby określić przyszły kierunek ruchu. Potencjalnymi zasięgami są w tym przypadku okolice poziomu 1285 USD i mierzenie 61.8% korekty Fibonacciego (w przypadku wzrostów), bądź 1240 USD (w przypadku spadków).

GOLD Daily

Silver

W okolicy technicznego oporu znajdują się także notowania srebra. Jeżeli strefa ta zostałaby odrzucona, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice 15,55 USD.

Silver Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut #WEEKLY, 9 lipca
Następny artykułPoniedziałkowy przegląd rynków – polityka znów osłabia funta
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here