Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


GBPUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej GBPUSD zauważymy, że na skutek trwających od tygodnia spadków kurs po raz kolejny osunął się w okolice dolnego ograniczenia kanału spadkowego. Jeżeli w najbliższym czasie pojawi się tu reakcja popytowa i wsparcie to zostanie odrzucone, spodziewać moglibyśmy się pojawienia przynajmniej korekty wzrostowej, w skutek której mogłoby dojść do re-testu ostatnio pokonanej strefy wsparcia (teraz oporu).

GBPUSD Daily

AUDNZD

Na skutek dzisiejszych spadków kurs pary walutowej AUDNZD dotarł w okolice pokonanego wczoraj oporu (teraz wsparcia), gdzie pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa. Jeżeli strefa ta zostanie trwale odrzucona, wówczas spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów w okolice poziomu 1.1070 bądź nawet 1.1110.

AUDNZD H4

CHFJPY

Niezwykle interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary CHFJPY, gdzie na skutek dzisiejszych, dynamicznych spadków kurs osunął się poniżej linii trendu wzrostowego i dotarł w okolice kolejnego, technicznego wsparcia. Tam też pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa, w efekcie czego w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu w/w linii trendu. Jeżeli opór ten zostanie odrzucony, niewykluczone, że spadki dotrą nawet w okolice poziomu 110.30.

CHFJPY H4

GBPJPY

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary GBPJPY, gdzie na skutek dzisiejszych spadków rynek również pokonał dość istotne wsparcie. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, z technicznego punktu widzenia spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 139.50.

GBPJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMaleją zapasy ropy w USA. WTI testuje istotne wsparcie
Następny artykułŚrodowy przegląd rynków – najważniejsze wciąż przed nami
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here