Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera Tickmill, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action.


EURNZD

Spoglądając na notowania pary walutowej EURNZD zauważymy, że w skutek trwających od czterech tygodni spadków kurs pokonał jedno techniczne wsparcie i osunął się do kolejnego, gdzie już w miniony piątek pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Mimo to strefa ta nie została jeszcze w dalszym ciągu odrzucona.

Biorąc jednak pod uwagę, że rynek w dalszym ciągu nie przetestował jeszcze od dołu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu), niewykluczone, że w najbliższym czasie pojawi się tu większa reakcja popytowa. Za scenariuszem tym przemawia także układ piątkowej i poniedziałkowej świecy (długie dolne knoty).

Najciekawsze setupy dnia – 6.11.2018 - notowania pary walutowej EURNZD
EURNZD Daily

GBPAUD

Pro-wzrostowo zaczyna wyglądać także obecna sytuacja na notowaniach pary GBPAUD, gdzie w skutek wczorajszej luki wzrostowej rynek pokonał lokalny poziom oporu, w okolicy którego kurs oscyluje aż do teraz. Jeżeli jednak wsparcie to zostanie odrzucone, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet kontynuacji wzrostów, dla których realnym zasięgiem wydają się okolice poziomu 1.8240.

Najciekawsze setupy dnia – 6.11.2018 - notowania pary walutowej GBPAUD
GBPAUD H4

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 90 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKurs XRP powyżej 0.50 USD. Na horyzoncie nowa umowa z Apple Pay
Następny artykułDolar się osłabi? Jeśli tak, to uwaga na EUR/USD i USD/CAD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here